FangeLiv Skrevet 17. juni 2010 #1 Skrevet 17. juni 2010 Dere som har og bruker to biler, har dere også to seter til barnet/barna? Vi har nå en økonomisk bil og en stor bil med mye plass. Merker at jeg bruker den store mer enn jeg burde pga det er så pes å flytte setet frem og tilbake.
minipia Skrevet 17. juni 2010 #2 Skrevet 17. juni 2010 (endret) Ja, vi har to biler og har alltid hatt dobbelt opp med barneseter. Det koster selvfølgelig å investere i dobbelt sett, men sparer deg for masse tid, bryderi og irritasjon. (På samme måte har vi alltid hatt doble sett med regntøy og parkdresser til barna.) Endret 17. juni 2010 av minipia
Gjest Gjest Skrevet 17. juni 2010 #3 Skrevet 17. juni 2010 Vi har ett sett med seter i hver bil, dette for å lette hverdagen Spesielt siden tre av barna sitter i bakovervendte stoler som det tar litt mer enn et lite øyeblikk å feste.. Det gjør også at vi kan være en som kjører i barnehagen og en annen som henter uten at man må hjemmom/møtes for å bytte bil. Det koster litt, men er etter vårt syn verdt det!! Gjør alt så mye enklere!
Leanne Skrevet 17. juni 2010 #4 Skrevet 17. juni 2010 vi har dobbelt opp av setet til minsten, da det er bakovervendt. Setet til eldste på 5 tar 1 min å sette inn så det har vi kun 1 av. Det settes igjen i barnehagen.
Timian Skrevet 18. juni 2010 #5 Skrevet 18. juni 2010 Jepp! To biler = to seter! I alle fall av den bakovervendte sorten!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå