Kvepp Skrevet 14. juni 2010 #1 Skrevet 14. juni 2010 Er på jakt etter joggesko/fritids sko men finner ikke noen jeg liker i butikkene her jeg bor. Så visst noen har forslag til joggesko/fritidssko du liker,så skriv linken her inne så jeg får litt innspirasjon til hva jeg kan kjøpe
Shinana Skrevet 14. juni 2010 #2 Skrevet 14. juni 2010 Hei, Vet ikke helt hva du er ute etter jeg, men selv elsker jeg mine Nike Shox. Nydelige å ha på føttene, og ser heller ikke så verst ut.
Kanei Skrevet 14. juni 2010 #3 Skrevet 14. juni 2010 Nike Free Jeg er veldig fornøyd med mine Nike Free joggesko. Bruker de til gåing, ikke jogging. (de er nok gode å løpe i, men ikke beregnet til mengdetrening)
Gjest SmallTalk Skrevet 14. juni 2010 #4 Skrevet 14. juni 2010 (endret) Jeg slår også et slag for Nike. Modell må du nesten vurdere selv. Jeg har forresten Nike Max Air, og synes de er veldig gode. Mine blir i hovedsak brukt til tråkking på jobben (matbutikk), og får kjørt seg rimelig hardt. Endret 14. juni 2010 av SmallTalk
*appifany* Skrevet 14. juni 2010 #5 Skrevet 14. juni 2010 Jeg har Nike Vomero 4+ og er superfornøyd. Bruker dem til mye løping da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå