Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest reebok
Skrevet

Jeg har krympet litt, og av den grunn har mine jeans vært litt slamsete, vid i livet, så jeg har måttet snurpe beltet sammen, så nei - det har ikke sett helt bra ut. Jeg har imidlertid lagt merke til at jeansene mine lager en kneppelyd bak (eller midt under, i skrittet) når jeg går. Sinnsykt irriterende! Ok, så trodde jeg at de var blitt så slamsete og store at det var grunnen.

Men, så har jeg gått til innkjøp av nye jeans, stretchjeans, for å få den perfekte passformen. Og jeg kjøpte de veldig trange, for av erfaring kan de vide seg ut. Likevel - disse lager også kneppelyd! Jeg tror jeg blir gal! Så er det altså ikke buksene som er problemet da? Men meg? Er det kroppen min som er rart utforma, eller måten jeg går på, som gjør at det blir sånn lyd?

Noen teorier eller lignende opplevelser??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg opplever av og til det samme! Aner ikke hva det skyldes.. Må følge med på denne tråden og se om noen har fornuftige innspill :jepp:

Skrevet

Jeg har opplevd akkurat det samme! Men da kun på litt tighte jeans som har blitt litt slitte i rompa. Jeg ser for meg at det har med passformen å gjøre, at stoffet bretter seg litt.

Skrevet

Samme her, og jeg har innbilt meg at det er sømmene som treffer hverandre og gnisser..

Skrevet (endret)

Kjenner til dette her, får det spesielt når jeg går med bukser som er stramme over baken, og litt løsere/slitt under baken/på lårene. Hos meg er det baklommene, spesielt de som ender akkurat der rumpa slutter, som "slår" mot baksiden av låret. Vet ikke helt hvordan jeg ellers skal forklare det,men håper dere forstår. Det hjelper i midlertid å hipse buksen skikkelig opp, sånn at lommen ikke ender rett nedenfor baken.

Endret av ynskje

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...