Gjest AnonymBruker Skrevet 6. juni 2010 #1 Skrevet 6. juni 2010 Før dere sier "les i andre tråder om samme" - har gjort det og selv om det var mange greie tips så skader det ikke med flere.. Saken er at jeg har en tante som fyller 60, og vi sliter litt med å komme opp med noe kreativt. Kan gjerne koste en del, siden vi er ihvertfall en 5-6 stk + + som har tenkt å spleise. Grunnen til det er at hun som mange andre voksne "har alt", og noe større og mer gjennomtenkt blir derfor bedre enn masse småting som ender i en skuff. Litt om damen: Hun er veldig "fresh", liker å ta vare på seg selv Hun har ingen spesielle hobbyer Hun er en dreven karrierekvinne Hun er sosial Hun er voksen som type (kontra party-sprell-sprø, om dere skjønner) .. men likevel en fargerik personlighet Vi har tenkt på smykker og lignende, men akk, hun har mer enn nok fra før.. samme med bruksgjenstander og hus-ting Reiser er heller ikke aktuelt, hun reiser nesten mer enn ønskelig som det er (og skal også på reise i forbindelse med feiring av dagen) Hjeeeelp... Alle forslag er SÅ velkommen! Please..
Gjest AnonymBruker Skrevet 6. juni 2010 #2 Skrevet 6. juni 2010 Ta henne med på restaurant, til en bedre middag. Et hyggelig samvær er vel det kjekkeste en kan (få) oppleve! Ellers tenke jeg kamera. Om hun reiser mye, så er det alltids kjekt å ta bilder. Et nytt nymotens kjekt kamera kunne kanskje vært noe?
Gjest gjestdeluxe Skrevet 6. juni 2010 #4 Skrevet 6. juni 2010 - En bok - Gavekort i en eller annen skjønnhetssalong - Klippekort på massasje
Gjest Spinell Skrevet 6. juni 2010 #5 Skrevet 6. juni 2010 Billetter til en konsert/forestilling? Støtter for øvrig forslaget om gavekort på spa-behandling
Sweetpea25 Skrevet 6. juni 2010 #6 Skrevet 6. juni 2010 Sengesett? Teater/ kinobilletter? Ta henne med ut på restaurant? Gavekort på manikyr? Gavekort på SPA? Album med familiebilder?
Gjest AnonymBruker Skrevet 7. juni 2010 #8 Skrevet 7. juni 2010 Kan du si noe om hva slags gaver som har falt i smak tidligere? Kunne dere kanskje spleise på et kunstverk?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå