Gjest AnonymBruker Skrevet 6. juni 2010 #1 Skrevet 6. juni 2010 Hei jeg er en jente og lurer på hva som er normalt? selv er jeg sinnnsykt kåt. så å si nesten hele tiden, har samboer men synes det er flaut å si det til han. Hva synes dere gutter om jente som fantaserer om sex med jenter og gutter? hmmmm helst to jenter og bare 1 gutt. blir litt flau.... er jeg unormal eller.
Gjest AnonymBruker Skrevet 6. juni 2010 #2 Skrevet 6. juni 2010 Du trenger knapt nok å scrolle mer enn et par centimeter for å finne ut at nysgjerrigheten rundt andres onanivaner er meget sterk på dette forumet.
Gjest Gjest Skrevet 6. juni 2010 #3 Skrevet 6. juni 2010 Som regel onanerer jeg hver dag, gjerne om kvelden når jeg har lagt meg... I perioder, når jeg har mye å gjøre og sovner før jeg legger hodet på puta, kan det gå en uke eller kanskje to uten at jeg gjør det. Jeg er singel da ;-) Det er ganske normalt å fantasere om litt av hvert, det er værre å utføre det i praksis. Tror du må bli bedre kjent med partneren din, og gjerne fortell han at du er veldig ofte kåt. De fleste menn liker jo det ;-)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå