Gjest Muffins Skrevet 5. juni 2010 #1 Skrevet 5. juni 2010 Jeg trenger hjelp til hvordan å avvise gutter på en høflig og minst mulig sårende måte, jeg hater å avvise folk :S Føler meg slem liksom.. :S PÅ byen, på nettet, evt. andre steder, da føler jeg det som en høflig plikt å på en måte følge opp deres samtaler når de tar kontakt. Selvom jeg ikke er interesert i personen, så tør jeg liksom ikke si det rett ut.. Det blir liksom så slemt. Hva pleier dere å si? Hvordan avviser dere gutter/menn?
Gjest -L- Skrevet 5. juni 2010 #3 Skrevet 5. juni 2010 Jeg trenger hjelp til hvordan å avvise gutter på en høflig og minst mulig sårende måte, jeg hater å avvise folk :S Føler meg slem liksom.. :S PÅ byen, på nettet, evt. andre steder, da føler jeg det som en høflig plikt å på en måte følge opp deres samtaler når de tar kontakt. Selvom jeg ikke er interesert i personen, så tør jeg liksom ikke si det rett ut.. Det blir liksom så slemt. Hva pleier dere å si? Hvordan avviser dere gutter/menn? Det er absolutt ikkje noe frekt i å avise noen på en høflig måte, da får det være opp til den andre personen å takle det på en bra måte.
Gjest Tsunade Skrevet 5. juni 2010 #4 Skrevet 5. juni 2010 Da jeg var singel, kunne jeg si "takk, men jeg er nok ikke interessert". Hvordan de taklet det, kom mye an på hvordan de selv var. Som regel gikk det helt greit, noen få kunne bli sure og stygge i kjeften, men jeg opplevde aldri at noen ble såret. Nå sier jeg som sant er, at jeg har type. Hjelper ikke det, må jeg understreke at jeg faktisk er GLAD I HAM. Hjelper ikke det, så...er det slutt på høfligheten!
Kristin Skrevet 6. juni 2010 #5 Skrevet 6. juni 2010 Tråden er ryddet iht KGs regler.]Regler Kristin, mod
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå