Gjest AnonymBruker Skrevet 3. juni 2010 #1 Skrevet 3. juni 2010 krysser dere av for rekommandert post når dere bestiler fra Strawberrynet? Frakten er gratis uansett, men det har kanskje noe å si for om den blir stoppet i tollen eller ikke? Jeg vet en får tilbakebetalt momsen, men om det med rekommandert post har noe å si? Ble litt rotete det her, men håper dere forstår.
Frua Skrevet 3. juni 2010 #2 Skrevet 3. juni 2010 (endret) Velger aldri rekommandert post siden jeg kun bestiller for under 200,-. Da kommer pakka rett i postkassa og det synes jeg er behagelig! Har aldri fått igjen moms fra SN forresten! Det har ingenting å si ang tolla. Endret 3. juni 2010 av Frua
Asteria Skrevet 3. juni 2010 #3 Skrevet 3. juni 2010 Jeg krysser aldri av på rekommandert.. Kjekt å få den rett i postkassa Jeg har bestilt over 40 ganger og aldri hatt noen problemer med de. veldig fornøyd altså
Nausicaä Skrevet 3. juni 2010 #4 Skrevet 3. juni 2010 Om du av en eller annen grunn er redd for at ting skal forsvinne i posten eller fra postkassa, for eksempel om du bestiller noe verdifullt, er rekommandert veldig greit.
hufsa! Skrevet 3. juni 2010 #5 Skrevet 3. juni 2010 heia,jeg har prøvd begge deler,kommer dobbelt så fort som rek.sending.blir "passa på" hele veien da ;-))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå