Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest AnonymBruker
Skrevet

Ser at skjønnhetsbloggerene er veldig begeistret for kostene fra Sigma. Er de virkelig like gode som de fra mac?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg synes det :jepp:

Skrevet (endret)

Jeg synst de er veldig gode! Det eneste er at jeg merker nå at den store pudderbørsten røyter litt, enda jeg ikke har hatt de så lenge... Men jeg har hørt flere som har sagt det om den.

Endret av Lilandry
Skrevet

De kompakte kostene til ansiktet røyter en del, men jeg synes allikevel de er verdt sin vekt i gull. Kostene til øynene er råbra, og er spesielt glad i Premium-kitet.

Hvis du ikke tar sjansen på koster som kan røyte, bør du holde deg unna de store pudderkostene.

Skrevet

Jeg elsker mine!!! Har complete professional settet, og reisesettet. Eneste som har røytet hos meg er SS150 i reisestørrelsen, faktisk :P Har hatt begge siden i høst, og kunne ikke tenkt meg å leve uten dem... hehe ;)

Gjest Heidila
Skrevet

Noen av sigma kostene er bedre enn mac sine ! Men noen av mac er bedre da. Men er absolutt en bra investering å kjøpe complete kittet deres! Får mye for pengene :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...