Fotballfrøken Skrevet 23. mai 2010 #1 Skrevet 23. mai 2010 Jeg er snart 18 år og jomfru. Jeg har onanert og kost meg i en årrekke og vært seksuelt klart i mange år! Jeg har ikke hatt noen kjæreste og det er ene og alene fordi jeg liker veldig mye eldre menn. Det er ikke snakk om tre års aldersforskjell. Neida, i dag liker jeg en som er passert 30 år. Jeg skjønner at det ikke er sosialt akseptabelt med et forhold, så derfor har jeg holdt meg jomfru til nå. Jeg har en i kikkerten som jeg har likt lenge. Med lenge mener jeg kanskje 3-4 år. Han er i dag 32 år! Men jeg har prøvd å glemme han, og derfor har jeg snakket med "ukjente" eldre menn på nettet. Jeg har sett dem på cam, og jeg har snakket med dem over en lenger periode, så jeg vet at det ikke er noen 54 åring gris jeg snakker med. Nett-mennene er veldig lystne på å møte meg. Vil dere anbefale random sex med noen eldre menn, også at jeg finner meg en som er mer på min alder til et forhold, eller burde jeg satse på en eldre mann i et forhold?
Gjest Vitaminbjørn Skrevet 23. mai 2010 #2 Skrevet 23. mai 2010 Du satser på den du faller for. Du som skal være med denne personen, ikke resten av verden, så gi da beng i hva andre skulle mene.
Fotballfrøken Skrevet 23. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 23. mai 2010 Jeg har alltid hatt lyst til det! Men jeg har lyst til å ha sex nå. Merker at lysten er enormt stor, og hvis jeg vil gå for han jeg liker best, så er det kanskje bedre å ikke forhaste det?
Facepainter Skrevet 23. mai 2010 #4 Skrevet 23. mai 2010 Vil bare si at jeg anbefaler ingen å ha sex med noen som er i et forhold ihvertfall. Det kan få uante konsekvenser. Ellers spiller det vel liten rolle om fyren er 20 eller 40. Kanskje du får en bedre debut med en som er litt eldre og tar seg lengre tid, men det er jo absolutt ingen garanti i seg selv.
Gjest brutal_mann Skrevet 23. mai 2010 #5 Skrevet 23. mai 2010 Jeg vil anbefale deg å ha den sexen DU vil ha med de DU vil ha sex med.
*Numi* Skrevet 24. mai 2010 #6 Skrevet 24. mai 2010 Jeg vil anbefale deg å ha den sexen DU vil ha med de DU vil ha sex med. Sier meg enig med Brutal_Mann her. I tillegg synes jeg du skal holde deg for god til å finne deg noen som allerede er i et forhold. Å være sammen med noen på rett over 30 når man er 18 er ikke det verste, heller. Så lenge dere liker hverandre så er det jo det som teller, ikke hva andre måtte mene om noe som helst.
kisskissbangbang Skrevet 24. mai 2010 #7 Skrevet 24. mai 2010 Jeg vil anbefale deg å ha den sexen DU vil ha med de DU vil ha sex med. Og jeg er enig. Så lenge den du hopper til køys med er over seksten spiller det ingen rolle om han er sytten eller femtifem.
womenwomen Skrevet 24. mai 2010 #8 Skrevet 24. mai 2010 Jeg er snart 18 år og jomfru. Jeg har onanert og kost meg i en årrekke og vært seksuelt klart i mange år! Jeg har ikke hatt noen kjæreste og det er ene og alene fordi jeg liker veldig mye eldre menn. Det er ikke snakk om tre års aldersforskjell. Neida, i dag liker jeg en som er passert 30 år. Jeg skjønner at det ikke er sosialt akseptabelt med et forhold, så derfor har jeg holdt meg jomfru til nå. Jeg har en i kikkerten som jeg har likt lenge. Med lenge mener jeg kanskje 3-4 år. Han er i dag 32 år! Men jeg har prøvd å glemme han, og derfor har jeg snakket med "ukjente" eldre menn på nettet. Jeg har sett dem på cam, og jeg har snakket med dem over en lenger periode, så jeg vet at det ikke er noen 54 åring gris jeg snakker med. Nett-mennene er veldig lystne på å møte meg. Vil dere anbefale random sex med noen eldre menn, også at jeg finner meg en som er mer på min alder til et forhold, eller burde jeg satse på en eldre mann i et forhold? Vil bare si en ting , og det er at det er både selvutviklende og lærerikt å ha sex med flere i forskjellige aldersgrupper . Du bør erfare både unge gutter på egen alder og eldre menn .Og kanskje t.o.m yngre menn - når du blir eldre selv : ) Du må bare prøve ut begge deler, som de fleste kvinner gjør tror jeg .Men du har nok mest å lære av en eldre erfaren partner .En unggutt på 18 er lite " tess " uansett . Men man skal aldri si aldri .Finns jo individuelle forskjeller innen alderstrinn også ,når det gjelder modenhet,kunnskap og erfaring osv Det viktigste er at du føler god sexuell kjemi og er trygg sammen med den personen du tenker å ha sex med .og at han viser respekt for deg og dine grenser .Så skulle vell alle erfaringene bli positive tror jeg .Om du ikke er uheldig da og treffer på en idiot som gir deg en uheldig opplevelse .Det kan og skje .Nei prøv det meste og behold det beste : )
SusanneGullet Skrevet 24. mai 2010 #9 Skrevet 24. mai 2010 kjæresten min er 32 Og jeg er 19. Det er den beste sexen i mitt liv, jeg sier go for it
Fotballfrøken Skrevet 24. mai 2010 Forfatter #10 Skrevet 24. mai 2010 Tusen hjertelig takk for fine svar! Det blir nok en erfaren og flott gutt/mann tenker jeg. Vet ikke hvor lett det blir å finne mr. perfect, men jeg satser på at han kommer til å dukke opp før eller siden :-) Og til RoseBedd: "kjæresten min er 32 Og jeg er 19. Det er den beste sexen i mitt liv, jeg sier go for it". Det inspirerte veldig - Hjertelig takk :-)
Konservativ Mann Skrevet 24. mai 2010 #12 Skrevet 24. mai 2010 Jeg er veldig flink til å ha sex - spesielt med tenåringsjenter. De er så skjønne! *hint, hint, fotballfrøken*
Fotballfrøken Skrevet 24. mai 2010 Forfatter #13 Skrevet 24. mai 2010 Jeg er veldig flink til å ha sex - spesielt med tenåringsjenter. De er så skjønne! *hint, hint, fotballfrøken* Du er det ja ;-) Godt å vite! Hvorfor er du så spesielt flink med tenåringsjenter da?
Konservativ Mann Skrevet 24. mai 2010 #14 Skrevet 24. mai 2010 Du er det ja ;-) Godt å vite! Hvorfor er du så spesielt flink med tenåringsjenter da? Jeg synes tenåringsjenter er ualminnelig søte og sjarmerende, i tillegg til å være langt mer sexy enn eldre damer. Det gjør at jeg blir særs brunstig, og dermed gjør en ekstra god jobb i sengen. Videre pleier småjentene å like voksne menn som klarer å holde på en times tid, fremfor smågutter som er ferdig før jentene i det hele tatt har begynt.
Fotballfrøken Skrevet 25. mai 2010 Forfatter #15 Skrevet 25. mai 2010 Da må jeg spørre. Hva definerer du som småjenter? Og hva definerer du som voksne menn?
Konservativ Mann Skrevet 25. mai 2010 #17 Skrevet 25. mai 2010 Da må jeg spørre. Hva definerer du som småjenter? Og hva definerer du som voksne menn? Småjenter er kanskje et dårlig begrep. Jeg liker veldig godt jenter i slutten av tenårene, synes de er så søte og gode. I forhold til dem, vil jeg vel kanskje kvalifisere til tittelen "voksen mann". Jeg er 28.
Fotballfrøken Skrevet 25. mai 2010 Forfatter #18 Skrevet 25. mai 2010 28 år, ja da er du en voksen mann - uten å være en gammel mann!
Gjest Gjest Skrevet 25. mai 2010 #19 Skrevet 25. mai 2010 Småjenter er kanskje et dårlig begrep. Jeg liker veldig godt jenter i slutten av tenårene, synes de er så søte og gode. I forhold til dem, vil jeg vel kanskje kvalifisere til tittelen "voksen mann". Jeg er 28. Jeg er noe eldre enn deg, og merker interesse fra yngre jenter i tyveåra. Men jeg klarer ikke helt å ta dem alvorlig, da aldersforskjellen etter min mening er for stor. Jeg synes det også er litt latterlig at eldre menn foretrekker yngre jenter og vice versa. Men etter å ha lest denne tråden og høre jentene si de liker eldre menn begynner jeg å lure på om det er du eller jeg som er rar.
Fotballfrøken Skrevet 25. mai 2010 Forfatter #20 Skrevet 25. mai 2010 En ting er i hvert fall sikkert, vi "unge" jenter er veldig interessert i eldre menn!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå