Kirsebær Skrevet 22. mai 2010 #1 Skrevet 22. mai 2010 Er det noen som har peiling på hvor man kan kjøpe vaktelegg? Jeg prøvde å google etter det, men fant ingen ting. Var også innom Maxi, men ingen egg der heller. Fint om de fås i Oslo eller Akershus.
Inx Skrevet 22. mai 2010 #2 Skrevet 22. mai 2010 Er det noen som har peiling på hvor man kan kjøpe vaktelegg? Jeg prøvde å google etter det, men fant ingen ting. Var også innom Maxi, men ingen egg der heller. Fint om de fås i Oslo eller Akershus. Jacobs på Holtet har det nok.. Jeg tror de også har det på Ica Aker Brygge.
Kirsebær Skrevet 22. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 22. mai 2010 Jacobs på Holtet har det nok.. Jeg tror de også har det på Ica Aker Brygge. Tusen takk for svar! De stedene skal sjekkes ut på tirsdag!
Gjest AnonymBruker Skrevet 22. mai 2010 #4 Skrevet 22. mai 2010 Det er sikkert mulig å få kjøpt det rett fra enkelte gårdbrukere også, men jeg vet ikke om noen på Østlandet.
Gjest navnelapp Skrevet 23. mai 2010 #5 Skrevet 23. mai 2010 Eg har sett det på Meny på Ringnes senter.
Realisten Skrevet 24. mai 2010 #6 Skrevet 24. mai 2010 Er det noen som har peiling på hvor man kan kjøpe vaktelegg? Jeg prøvde å google etter det, men fant ingen ting. Var også innom Maxi, men ingen egg der heller. Fint om de fås i Oslo eller Akershus. Ica på Aker Brygge og delikatessekolonialen ved Gressbanen (Holmen). Der VET jeg de selger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå