Gjest Lyh Skrevet 22. mai 2010 #1 Skrevet 22. mai 2010 Hei! Vi pleier som regel å spise opp en avokado når vi deler den opp, men hva jeg gjør jeg hvis det er en halv igjen?? Hvordan skal man oppbevare den sånn at den ikke mister fargen? Takk for tips!
Gjest AnonymBruker Skrevet 22. mai 2010 #2 Skrevet 22. mai 2010 Oppbevar den kaldt og ha på litt sitron for å unngå at den blir brun, og legg den i en plastpose/plastboks.
Virreliten Skrevet 22. mai 2010 #3 Skrevet 22. mai 2010 Hvis du lar steinen sitte igjen blir den ikke brun.
stjernekyss Skrevet 22. mai 2010 #4 Skrevet 22. mai 2010 Det viktigste er at den ikke får lys på seg, så pakk den inn i sølvpapir, eller noe annet lystett. Hvis du vil kan du legge steinen oppi, og ha på litt sitrondråper som også hindrer bruningsprosessen
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå