Gjest neon Skrevet 7. mai 2010 #4 Skrevet 7. mai 2010 Vedder på at begge dere to er menn... Eller menn som suger menn. Det er bare menn som er så kuk-fiksert.
Gjest unicorn Skrevet 7. mai 2010 #5 Skrevet 7. mai 2010 Å sutte kuk i Helga? Hvem er helga? Mulig jeg skal slafse litt.-i helgen.(bokmål)
Gjest Gjest Skrevet 7. mai 2010 #6 Skrevet 7. mai 2010 Vedder på at begge dere to er menn... Ja da. I alle fall ts som er meg. (får besøk av en god venn i morgen......og han skal overnatte hos meg.... )
Gjest Vitaminbjørn Skrevet 7. mai 2010 #7 Skrevet 7. mai 2010 Sutte kuk? Det hørtes da utrulig forsiktig og kjedelig ut.. Men kos deg, sikkert moro for deg.
Gjest Anjelika Skrevet 7. mai 2010 #8 Skrevet 7. mai 2010 Eneste måten du kunne ha fått det til å høres mer usexy ut var om du hadde skrevet tissefant i stedet for kuk
Gjest Gjest Skrevet 7. mai 2010 #9 Skrevet 7. mai 2010 Eneste måten du kunne ha fått det til å høres mer usexy ut var om du hadde skrevet tissefant i stedet for kuk Hva med kåken? "Såkka kåken"....høres litt Rogaland ut eller deromkring. Toppa heile driden...
Gjest Anjelika Skrevet 7. mai 2010 #10 Skrevet 7. mai 2010 Hva med kåken? "Såkka kåken"....høres litt Rogaland ut eller deromkring. Toppa heile driden... Haha! Nesj, jeg er derfra og det er ikke noe rogalandsk. En usexy måte å si det på på min dialekt måtte vært "sua på pilten". Men det er lite som slår sutte på kuken altså. Sug og svelg, god helg =)
Gjest Gjest Skrevet 7. mai 2010 #11 Skrevet 7. mai 2010 Haha! Nesj, jeg er derfra og det er ikke noe rogalandsk. En usexy måte å si det på på min dialekt måtte vært "sua på pilten". Men det er lite som slår sutte på kuken altså. Sug og svelg, god helg =) Sua på pilten............ha ha ha ha Runk og pul god jul!
Gjest Gjest Skrevet 8. mai 2010 #12 Skrevet 8. mai 2010 Eller menn som suger menn. Det er bare menn som er så kuk-fiksert. Det var AKKURAT det jeg mente da Mannnlige kuk-sugere...
Gjest Kaos Skrevet 8. mai 2010 #13 Skrevet 8. mai 2010 Vedder på at begge dere to er menn... Er jente, jeg... Med kjæreste, så da er det vel ikke så rart om jeg gjør det omtrent hver dag?
Gjest nobilian Skrevet 8. mai 2010 #14 Skrevet 8. mai 2010 Haha! Nesj, jeg er derfra og det er ikke noe rogalandsk. En usexy måte å si det på på min dialekt måtte vært "sua på pilten". Men det er lite som slår sutte på kuken altså. Sug og svelg, god helg =) *** Rogalandsdialekt er flott, men "sua på pilten" hørtes skikkelig trist ut. Kan nevne at jeg en gang på hjemtraktene fikk et tilbud fra ei som kunne "smatt på darrin". Tror jeg brukte uker på å bli tent igjen etter den henvendelsen..
Gjest sardintroll Skrevet 8. mai 2010 #15 Skrevet 8. mai 2010 Fikk meg en god latter her jeg satt nå ja!
Gjest Anjelika Skrevet 8. mai 2010 #16 Skrevet 8. mai 2010 *** Rogalandsdialekt er flott, men "sua på pilten" hørtes skikkelig trist ut. Kan nevne at jeg en gang på hjemtraktene fikk et tilbud fra ei som kunne "smatt på darrin". Tror jeg brukte uker på å bli tent igjen etter den henvendelsen.. Hvilket språk er det?! Jeg er glad i dialekten min, men akkurat til sexytalk så gjelder det å velge sine lokalord med omhu. Fikk høre fra en fra Bryne en gang at jeg hadde "deilige patter", det får det ikke akkurat til å sildre nedover låret det heller for å si det sånn.
Gjest nobilian Skrevet 8. mai 2010 #17 Skrevet 8. mai 2010 Hvilket språk er det?! Jeg er glad i dialekten min, men akkurat til sexytalk så gjelder det å velge sine lokalord med omhu. Fikk høre fra en fra Bryne en gang at jeg hadde "deilige patter", det får det ikke akkurat til å sildre nedover låret det heller for å si det sånn. *** Språket er heimbrentsk, lokalisert til ytre strøk av nordlige Nord-Trøndelag. Deilige patter, ja. Det er jo et kjempekompliment, er i grunn ikke sikker på om brynedialekta har så mange gode alternativer? Litt i klasse med; "Kan æ få ta på pattafonan dine?" (Uttales på nordlending.) Fra en kollega fikk jeg en gang fortalt at daten hans hadde lagt seg på rygg full av forventning og hvisket; "Tala dørty ått mei, din bænditt." Muligens en urban legend - hvis ikke burde det bli en.
Gjest Gjest Skrevet 8. mai 2010 #18 Skrevet 8. mai 2010 Er jente, jeg... Med kjæreste, så da er det vel ikke så rart om jeg gjør det omtrent hver dag? Heller du enn jeg. Hilsen en heterofil jente.
Ethereal Skrevet 8. mai 2010 #19 Skrevet 8. mai 2010 Æsj. Fytti helvete, for en måte i si det på. Nei, jeg skal ikke suge kuk i kveld. Kanskje i morgen. Det eneste jeg skal "sutte på" i kveld er ølflaska.
Gjest Anjelika Skrevet 8. mai 2010 #20 Skrevet 8. mai 2010 *** Språket er heimbrentsk, lokalisert til ytre strøk av nordlige Nord-Trøndelag. Deilige patter, ja. Det er jo et kjempekompliment, er i grunn ikke sikker på om brynedialekta har så mange gode alternativer? Litt i klasse med; "Kan æ få ta på pattafonan dine?" (Uttales på nordlending.) Fra en kollega fikk jeg en gang fortalt at daten hans hadde lagt seg på rygg full av forventning og hvisket; "Tala dørty ått mei, din bænditt." Muligens en urban legend - hvis ikke burde det bli en. Haha! Jeg har hørt "Knull mæ din bænditt!", så det kan nok være en urban legend ja! Brynedialekta har noen alternativer, f eks daier og brød.. Jeg håper noen lager en jærsk pornofilm en gang.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå