Gjest yojo Skrevet 4. mai 2010 #1 Skrevet 4. mai 2010 Noen som har prøvd produktene fra Fudge? Hvordan er de?
Gjest Serena Skrevet 4. mai 2010 #2 Skrevet 4. mai 2010 Ja... Altså det er mer enn ett produkt da, du må jo si navn!
usynlig Skrevet 4. mai 2010 #3 Skrevet 4. mai 2010 jeg har prøvd fudge matte head. egentlig beregnet for guttehår (den lukter ikke akkurat spesielt manndig), men jeg brukte den i luggen. den lukter kjempegodt og gir veldig bra hold. ganske hard konsistens om du skjønner, men det er egentlig bare med på å gi hold.
Gjest yojo Skrevet 4. mai 2010 #4 Skrevet 4. mai 2010 Ja... Altså det er mer enn ett produkt da, du må jo si navn! shampoo, balsam eller andre hårprodukter.
Jubii Skrevet 4. mai 2010 #5 Skrevet 4. mai 2010 Eneste Fudge produkt jeg har prøvd er Dynamite kuren, og den er jeg superfornøyd med. Den inneholder både proteiner og fuktighet og er midt i blinken for late mennesker som ikke gidder å bruke to forskjellige kurer!
Gjest yojo Skrevet 4. mai 2010 #6 Skrevet 4. mai 2010 Eneste Fudge produkt jeg har prøvd er Dynamite kuren, og den er jeg superfornøyd med. Den inneholder både proteiner og fuktighet og er midt i blinken for late mennesker som ikke gidder å bruke to forskjellige kurer! Den vil jeg teste ut
Quirky Skrevet 4. mai 2010 #7 Skrevet 4. mai 2010 Jeg elsker alt jeg har prøvd fra Fudge- Torture Tonic og Smooth Shot balsam, Dynamite hårkur, Matte Head paste, fuktighetssprayen jeg ikke husker navnet på- supre produkter alle sammen.
Leylani Skrevet 4. mai 2010 #8 Skrevet 4. mai 2010 Jeg er hardt forelsket i en hårspray fra Fudge. Membrane Gas
Gjest AnonymBruker Skrevet 4. mai 2010 #9 Skrevet 4. mai 2010 Jeg er hardt forelsket i en hårspray fra Fudge. Membrane Gas Kjøpte denne nettopp Gleder meg til å prøve!
BeautyFuzz Skrevet 5. mai 2010 #10 Skrevet 5. mai 2010 Har prøvd fudge shampoo og balsam for lenge siden, de er bra de ( smooth shot tror eg det var).. Vart ikke imponert over lukten i dem, karamell sjokolade - man ble veldig fort lei.. Men produktet ellers var bra. Liker godt saltvann sprayen og paintboxene
~Maja~ Skrevet 5. mai 2010 #11 Skrevet 5. mai 2010 (endret) Jeg har saltvannssprayen til Fudge. Er sånn passe fornøyd (tror egentlig det er mitt hår som er feilen altså, ikke sprayen selv), men elsker karamellukten og kan godt finne på å spraye litt i håret kun for at det skal lukte godt. Endret 5. mai 2010 av ~Maja~
Gjest Idzi-bidzi Skrevet 10. mai 2010 #12 Skrevet 10. mai 2010 Jeg bruker Fugde saltvanns spray, håret mitt er ganske stritt, så jeg synts den fungerer bra til sånn rufse-hår! Ble overrasket over hvor godt den luktet! Syntes at produktene ser så røffe ut, men så lukter den godteri! haha!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå