chocolate Skrevet 30. april 2010 #1 Skrevet 30. april 2010 Hei, Har lest et sted om matt neglelakk og at det liksom skulle være sommerens greie. Ser da for meg i farger ala fransk manikyr. Har noen prøvd det? Resultat? I forhold til normale blanke lakker?
Gjest AnonymBruker Skrevet 30. april 2010 #2 Skrevet 30. april 2010 Fransk manikyr i matt høres litt kjedelig ut, men rene farger o.l? Har China Glaze Matte Magic topplakk, er veldig gøy å kunne variere!
Havtorn Skrevet 31. oktober 2010 #3 Skrevet 31. oktober 2010 Ooo gammel tråd, men dette ble jo faktisk en hit! Er selv storforbruker av Essies Matte About You og elsker den! Hver gang jeg påfører en "bommert" av en neglelakk, kjipe farger etc. er det enten matt topcoat eller en konad-blomst som får pryde neglen over den kjipe lakken. ELF har en lakk som heter Desert Haze og den har jeg brukt mye av i sommer med matt overlakk, skikkelig leire-resultat! Anonymt, men stilig om man legger merke til det! Løvit.. :rødme:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå