Sort Pastill Skrevet 30. april 2010 #1 Skrevet 30. april 2010 Jeg skal være forlover til sommeren, trenger en ny kjole, og har vurdert å kjøpe den på ebay. Men jeg trenger litt tips til billige men gode leverandører, helst som dere har prøvd og blitt fornøyd med. Kommer prisen opp i 1000 kr. kan jeg like gjerne kjøpe den her i Norge, så det er jo litt avhengig av det og.
Sunshine Skrevet 30. april 2010 #2 Skrevet 30. april 2010 Jeg har brukt noen butikker som leverer ferdige kjoler i standard størrelse. Jeg har vært veldig fornøyd med de aller fleste, men noen kjoler har litt dårlig passform. Husk å sjekke størrelsene i forhold til målene dine. De varierer veldig på kjole til kjole. Du kan jo ta en titt: http://stores.shop.ebay.co.uk/Ever-PrettyUKShop http://stores.shop.ebay.co.uk/Imestore__W0QQ_armrsZ1 http://stores.shop.ebay.ie/Vogue-evening-dresses__W0QQ_armrsZ1
Aurora26 Skrevet 1. mai 2010 #3 Skrevet 1. mai 2010 Jeg kjøpte brudekjolen min fra www.wholesale-weddingdress.com/ og er SUPERFORNØYD!! Jeg valgte å få den "custom made" for å være sikker på at den passet meg (kan også velge standard størrelser, men de passer sjelden til meg siden jeg er smal og lang). Det koster jo kun 120kr ekstra og er DEFINITIVT verdt det! De har gode beskrivelser på hvordan du tar mål, men du trenger hjelp av en til å gjøre det. Litt vanskelig å stå riktig OG finne det riktige målet Er såå fornøyd med den kjolen som kom på døra mi. Passet perfekt og jeg gleder meg sånn til å bruke den!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå