Gjest AnonymBruker Skrevet 28. april 2010 #1 Skrevet 28. april 2010 Kom over en kjendis som jeg er en meget stor fan av. Sendte en høflig, kort mail til denne personen hvor jeg skrev at jeg var fan av musikken og at jeg gledet meg til å høre mer fra han. I ettertid begynte jeg å angre, og tenkte " å-nei, jeg føler meg som en crazy-fan/stalker". Blir det dumt å kontakte kjendiser på denne måten?
Gjest Badabing Skrevet 28. april 2010 #2 Skrevet 28. april 2010 Han hadde sikkert valgt innstillinger for at ukjente ikke kunne sende ham meldinger, om han ikke ville bli kontaktet Jeg bryr meg lite om kjendiser, så jeg ville nok aldri gjort noe sånt. Men jeg tviler på at han synes det er kjipt å få en melding om at noen setter pris på musikken hans
Gummiloppa Skrevet 28. april 2010 #3 Skrevet 28. april 2010 Dette har jeg også gjort et par ganger, og alltid fått hyggelige svar tilbake Det er jo ingen du kommer til å møte igjen uansett, så hvorfor ikke?
Gjest AnonymBruker Skrevet 28. april 2010 #4 Skrevet 28. april 2010 Dette har jeg også gjort et par ganger, og alltid fått hyggelige svar tilbake Det er jo ingen du kommer til å møte igjen uansett, så hvorfor ikke? Ja det er jo sant, men på facebook står jo hele navnet mitt og bilde av meg.
Gummiloppa Skrevet 28. april 2010 #5 Skrevet 28. april 2010 Ja det er jo sant, men på facebook står jo hele navnet mitt og bilde av meg. Men de vet jo ikke hvem du er uansett De syns nok bare det er hyggelig!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå