Just-A-Girl Skrevet 17. april 2010 #1 Skrevet 17. april 2010 Var med en fyr hjem i går som jeg har flørtet litt med og rotet med en gang tidligere. Saken er at han er veldig sjenert av seg. Er det "greit" for meg som jente å ta først kontakt, spørre om vi skal finne på noe i løpet av helgen? Eller vente til han gjør det? Redd han aldri kommer til å gjøre det egentlig, da han er ekstremt sjenert.. Tips?!
Gjest AnonymBruker Skrevet 17. april 2010 #2 Skrevet 17. april 2010 Syns det er helt greit. Eksen min foreslo at vi skal møre en gang etter vi rotet litt på byn, og da ble vi forelsket i hverandre. Jeg hadde aldri hatt planen om å se hun igjen, men er glad for at hun tok kontakt. Bare kjør på du.
MissStiles Skrevet 17. april 2010 #4 Skrevet 17. april 2010 Klart du kan det. Bare send mld og spør du..
Gjest meg Skrevet 17. april 2010 #5 Skrevet 17. april 2010 oj,så spennende..fulgte med på den andre tråden din om at du ikke klarte å la vær å ta kontakt med ex(samme problemet selv)... Hvordan går det nå da?fått tankene over på en annen?:)bra!
Just-A-Girl Skrevet 17. april 2010 Forfatter #6 Skrevet 17. april 2010 Hehe Joda, klarte kvitte meg med x! YEY!! Fant meg en ny fyr på jobb som jeg ble interessert i! Alle sa han var svigermors drøm, kjempe snill og ordentlig fyr. But he is not Sendte han sms, ikke fått svar!!! Over 7 timer siden jeg sendte nå, så det betyr vel at han ikke er interessert Så feil kan man ta.. Kjipt han ikke gadd svare at han ikke ønsket å møtes eller noe som helst iallefall, med tanke på at vi må se hverandre hver dag på jobb kunne han jo ha skrevet allâ "er nok ikke interessert i noe mer" blabla. Alle svar er bedre enn ingen. Er litt skuffet nå, da jeg trodde han var ordentlig og hele pakka..jaja
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå