Gjest Mia Skrevet 6. april 2010 #1 Skrevet 6. april 2010 Jeg sliter noe forferdelig og trenger noen gode råd.. Forloveden min gjorde det slutt like før jul og flyttet til et annet sted, tre timer unna meg. Vi ble enige om å prøve igjen, få fikset problemene våre. Det gikk ikke så veldig bra, og for et par uker siden så sa han at han ikke ville prøve mer.. Jeg har det så grusomt at det ligner ingenting. Vi har en datter på ett år sammen.
Gjest AnonymBruker Skrevet 6. april 2010 #2 Skrevet 6. april 2010 Hadde samme problem før omtrent et år siden, brukte 7 mndr før jeg var 100% over.. Unngå å sitte alene å falle i din egen verden. Oppsøk kontakt med familien og venner. Pynt deg mesteparten av din, utsendet hadde mye å si mitt tilfelle, spessielt om kveldene da jeg var mest deppa, pyntet meg da. Jobb en del. Tren, det er veldig viktig. Føler du ingentingav dette hjelper, kanskje prøve noen anti depressiv, lett dose, det gjorde jeg, og det hjalp.. merket stoooor forskjell.. skal kute ut om en liten stund... Lykke til
Gjest Mia TS Skrevet 7. april 2010 #3 Skrevet 7. april 2010 7 mnd...herregud, jeg orker ikke dette i sju mnd. Det verste er at jeg må jo ha kontakt med han pga datteren vår. Har bedt om at vi ikke har kontakt en stund nå, og han har ikke svart så jeg går ut fra at det er greit.. Vanskelig å være sosial, er jo ganske lenket om kveldene og har null sosialt nettverk her, bortsett fra foreldrene mine..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå