Shamira Skrevet 30. mars 2010 #1 Skrevet 30. mars 2010 (endret) Jeg skulle hatt lagt inn bilde av kjolen min, men det gikk ikke. Endret 30. mars 2010 av Voksen JuniBrud
Shamira Skrevet 30. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 30. mars 2010 (endret) Jeg gjorde et nytt forsøk. Så får vi se. Vedlegg slettet iht reglene om kopirett (bruk gjerne link til nettstedet!) Bond, mod Endret 30. mars 2010 av Bond
MonThe Skrevet 30. mars 2010 #5 Skrevet 30. mars 2010 Åhhh, den var nyyydelig!!! Lekkert stoff, fasong, og detaljer, veldig spesiell!! :D Gratulerer med fantastisk kjole!
Shamira Skrevet 30. mars 2010 Forfatter #7 Skrevet 30. mars 2010 Takk, nå krysser jeg bare fingrene og håper. 5 mai skal den komme senest. Så jeg håper. vet ikke om jeg blir noe superfornøyd med en annen kjole, hvis jeg må ta til takke med det. men kjolen er bare en del av helheten. Sløret mitt er ivory farget, og det er som tidligere nevnt for langt, men jeg tenker at ikke nødvendig å henge seg opp i den detaljen. Eneste endringen på kjolen er at jeg har valgt snøing i ryggen. Pris: 3060,-
MonThe Skrevet 30. mars 2010 #8 Skrevet 30. mars 2010 Herlig pris på en vakker kjole! Kjøpte min brukt jeg, og fikk den til 5000, og kjeeempefornøyd med det! Håper på dine vegne at kjolen kommer i tide, veldig synd om du ikke får gifte deg i den kjolen du ønsker deg bare pga trege leverandører.. Det blir sikkert helt nydelig med sløret og kjolen, er nok sikkert bare du som tenker over at lengden ikke er helt sånnsom du så for deg:) Og om du mot formodning fortsatt skulle være misfornøyd med lengden på sløret på bryllupsdagen så kan du jo la være å bruke det, ingen som kommer til å savne det, da kjolen din er så nydelig i seg selv!
Shamira Skrevet 30. mars 2010 Forfatter #9 Skrevet 30. mars 2010 Sant det, men jeg vil gjerne ha slør, det vil jeg gjerne, men jeg får hjelp av frisøren til å finne en løsning på det
MonThe Skrevet 30. mars 2010 #10 Skrevet 30. mars 2010 Da ordner det seg helt sikkert! Lykke til i innspurten mot bryllupet!
Gjest Supermimz Skrevet 1. april 2010 #11 Skrevet 1. april 2010 Finner ikke noe bilde i denne tråden? Skulle gjerne sett, ble virkelig nyskjerrig
Shamira Skrevet 1. april 2010 Forfatter #12 Skrevet 1. april 2010 Min lenke Kjolen er den første på bildet, dvs det første bildet.
hegejenta30 Skrevet 1. april 2010 #13 Skrevet 1. april 2010 Min lenke Kjolen er den første på bildet, dvs det første bildet. Skikkelig nydelig kjole! Lykke til med innspurten mot bryllupet!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå