Gjest AnonymBruker Skrevet 23. mars 2010 #1 Skrevet 23. mars 2010 Hva med Halssmykke til bruden??? Tenkte og bruke perlehalsbånd,og oppsatt hår, men har ikke hull i ørene!!! Skal jeg droppe halskjedet også da?? Eller går det bra uten øredobber????
pita Skrevet 23. mars 2010 #2 Skrevet 23. mars 2010 Hei. Du trenger ikke har øredobber selv om du bruker halskjede. Ofte er det like fint å bruke enten eller. Med både halskjede og øredobber, så kan det bli for mye 'dill'..
InaMina Skrevet 23. mars 2010 #3 Skrevet 23. mars 2010 Hvis du ikke bruker det til vanlig, trenger du heller ikke bruke det den store dagen. Jeg skal ha øredobber, men ikke smykke.
Gjest AnonymBruker Skrevet 23. mars 2010 #5 Skrevet 23. mars 2010 Men, hvis kjolen er v-formet forran - kan jeg ha rundt kjede da, eller finest med v-formet kjede?
pita Skrevet 23. mars 2010 #6 Skrevet 23. mars 2010 En v-kjole kan fort bli litt 'trangt' med kjede, men det kommer jo selvfølgelig helt an på både deg og kjolen. Jeg tror jeg ville valgt et kort, rundt kjede med et lite anheng, det synes jeg er fint til v-hals.
Gjest orkan Skrevet 23. mars 2010 #7 Skrevet 23. mars 2010 Hvis det er masse broderier, perler eller "dilldall" på kjoletoppen er det penest uten smykke. Bedre med for lite enn for mye Men selvfølgelig må du ikke ha hull i ørene!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå