Gjest Gjest_Laila_* Skrevet 17. mars 2010 #1 Skrevet 17. mars 2010 Jeg må antageligvis fjerne ALT på maskinen og restarte fra bunnen av. Jeg har lagret MASSE adresser til web sider under favoritter og lurer på om det er noen måte jeg kan lagre disse på så jeg slipper å skrive de ned.... Jeg har en ekstern "boks" som jeg har lagret alle bildene mine på, men favorittene klarte jeg ikke overføre dit. Er det mulig??
Gjest Gjest Skrevet 17. mars 2010 #2 Skrevet 17. mars 2010 Du finner favoritter mappa under C:\Documents and settings\Brukernavn i XP og C:\Users\Brukernavn i 7/Vista.
Gjest Gjest_Kårky_* Skrevet 17. mars 2010 #3 Skrevet 17. mars 2010 Spørs på hvilken nettleser du bruker For IE For Firefox safari og opera har jeg ikke prøvd selv...så
Gjest Gjest_Kårky_* Skrevet 17. mars 2010 #4 Skrevet 17. mars 2010 Spørs på hvilken nettleser du bruker For IE For Firefox safari og opera har jeg ikke prøvd selv...så Glemte å si at du kan "zippe" eller "rar" disse filene og så overføre til flyttbare stasjoner ..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå