Gjest Gjest Skrevet 14. mars 2010 #1 Skrevet 14. mars 2010 har aldri prøvd dette, men det frister! tenker ikke på smerte, men ubehagelig å blotte seg så. sliter med mye hårvekst, og synes det er flaut å måtte vise det til noen helt ukjente. ligger man helt naken? vokser de helt bak også? hvordan får de i såfall til det? ligger man på kne?
Aryia Skrevet 14. mars 2010 #2 Skrevet 14. mars 2010 har aldri prøvd dette, men det frister! tenker ikke på smerte, men ubehagelig å blotte seg så. sliter med mye hårvekst, og synes det er flaut å måtte vise det til noen helt ukjente. ligger man helt naken? vokser de helt bak også? hvordan får de i såfall til det? ligger man på kne? Der hvor jeg var kler man av seg nedentil, får en håndduk eller et pledd over seg og så bretter de bare ned håndduken når de holder på. Vokser så mye som du ønsker, men tviler for at du ligger på kne Du sprer vel bare beina litt? De går ut mens du kler av deg og legger deg "til rette". De som jobber med slike ting er profesjonelle og det føles ikke rart i det hele tatt. Trodde det skulle være skikkelig sært å ligge der avkledd nedentil, men det gikk fort over!
indira_86 Skrevet 31. mars 2010 #3 Skrevet 31. mars 2010 Du glemmer at du ligger der naken med EN gang. De som gjør dette er profesjonelle og ser nakne folk hele dagen Jeg grudde meg mest til det selv, men det at du ligger der totalt blotta var det minste problemet. Det er forskjell fra plass til plass hvordan man går fram. Du blir vist inn på rommet og får litt tid til å kle av deg. Der jeg går er det ikke noe håndklær eller duk eller noe foran. Personlig syns jeg det er utrolig greit! Man blir veldig varm under voksing (kroppen er under spenn), og det siste jeg trenger er et håndkle over meg.. Ja de vokser helt bak også. Her er det også forskjellig fra plass til plass hvordan de gjør det. Det jeg opplever som "vanlig" er at du snur deg og ligger på magen, hvor du da holder rumpeballene litt ifra hverandre m hjelp av hendene, så gjør voksedama resten. Akkurat det bak går veldig fort Og det gjør vondt første gangen, mye mindre vondt de neste gangene
Djungelvrål Skrevet 1. april 2010 #4 Skrevet 1. april 2010 Men det er jo hår innenfor de store kjønnsleppene også, disse kommer vel ikke med?
Gjest caramiacaramella Skrevet 1. april 2010 #5 Skrevet 1. april 2010 Jeg har tatt brasiliansk voks et par ganger, og akkurat som deg var jeg mer nervøs for å vise meg naken for et fremmed menneske enn jeg var for smerten. Men jeg hadde faktisk en veldig positiv opplevelse! Jeg går til et spasenter hvor standarden er veldig høy, og de som jobber der er profesjonelle. Jeg blir ført inn på et lite rom med en slags benk jeg skal ligge på. Så går damen som vokser meg ut mens jeg kler av meg og legger meg på benken med håndkleeet på. Så kommer hun inn igjen og begynner voksingen. Det er faktisk ikke så vondt, men du ligger jo i ganske rare stillinger da! Er jo bare å huske på at de som gjør det er profesjonelle, og ser mange underliv hver dag. Der jeg går må jeg stå på kne og stikke rompa i lufta så hun kommer ordentlig til, og det føles jo ganske flaut. Men det går helt fint altså, bare du husker på at de som gjør det er profesjonelle og gjør det hver dag
Skylines Skrevet 2. april 2010 #6 Skrevet 2. april 2010 Joda, de tar innenfor kjønnsleppene også. De tar vekk så mye som du ønsker!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå