Gjest Gjest_lille meg_* Skrevet 14. mars 2010 #1 Skrevet 14. mars 2010 Hei! Kan noen komme med tips og råd til meg? (Kvinne, 33 år) Selv om jeg trener regelmessig og begynner å komme i bra form, svetter jeg fremdeles veldig mye. Jeg er ikke så flau over at jeg blir svett på brystpartiet og rygg, men det er mer flaut at jeg svetter i skrittet, og det ser ut som jeg har vært "uheldig"... Liker best å trene steppuls/styrke + jogging, og foretrekker treningsklær i elastisk materiale. Noem tips om merker som har bra svetteabsorberede bukser? Gjerne sånn 3/4 lange, hvis dere skjønner hva jeg mener
HelenaR Skrevet 3. juni 2010 #2 Skrevet 3. juni 2010 Det er bare å gå på en sportsbutikk det.. anbefaler ikke et spesielt merke, men løpetights i syntetisk materiale er det beste for meg iallefall:) Gjerne sammen med en litt vid topp (også i syntetisk materiale)
Gjest AnonymBruker Skrevet 4. juni 2010 #4 Skrevet 4. juni 2010 Jeg sverger til Nike sine treningstightser Jeg og. Forøvrig svetter kroppen for å temperere seg, det kan til og med hende man svetter mer jo mer man trener for da vet kroppen hva den skal gjøre, og det er bare flott!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå