Gjest Gjest_Ida_* Skrevet 10. mars 2010 #1 Skrevet 10. mars 2010 Jeg og ei venninne skal spleise på gave til bestevenninna vår til 18 års dagen hennes. Hun har flyttet og bor mange timer unna oss, og vi ses ikke så ofte lenger, og vi vil gjerne at det skal være noe litt spesielt, men alt av tips mottas med glede! Så kom med tips i hytt og pine :-)
Gjest Gjest Skrevet 10. mars 2010 #2 Skrevet 10. mars 2010 Hva med en pikk? Jeg stiller gjerne opp ^^
Satsuma Skrevet 10. mars 2010 #3 Skrevet 10. mars 2010 (endret) Mine forslag, som jeg tror jeg hadde blitt glad for da jeg var 18: - Et fint bilde av dere 3 sammen - Et brev hvor dere skriver at dere snart kommer og besøker henne, og at dere da tar henne med ut på middag, spanderer festen, el. - Parfyme - Smykke - Gode bøker - Sminke hun normalt ikke tar seg råd til selv - Gavekort på aromaterapi Endret 10. mars 2010 av Satsuma
Gjest TikiWonTiki Skrevet 11. mars 2010 #4 Skrevet 11. mars 2010 Jeg fikk alkohol av tanta mi på dagen min Starten på det voksne liv ha ha!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå