Gjest Gjest_Bettina_* Skrevet 8. mars 2010 #1 Skrevet 8. mars 2010 Har planer om å feriere v/Gardasjøen i løpet av våren, og lurer på hvilken by vi bør velge (Sirmione, Limone, Garda eller.....)? Eller bør vi forflytte oss litt og reise rundt, leie bil? Vi er to voksne 40+.
Gjest farge Skrevet 8. mars 2010 #2 Skrevet 8. mars 2010 Jeg var 14 dager i Garda. Stortrivdes der. En liten by med rolig tempo, små gater og koselige butikker.
tineline Skrevet 9. mars 2010 #3 Skrevet 9. mars 2010 Jeg var en uke i Riva i september. Veldig koselig by i nordenden av Gardasjøen, hvor du både kan bade og gå tur i de utrolig majestetiske fjellene, som i bunn og grunn er starten på alpene. Mellomstor småby.
Gjest enirtak Skrevet 9. mars 2010 #4 Skrevet 9. mars 2010 I 2006 var jeg ved Gardasjøen, den byen som falt best i smak var helt klart Limone. Jeg bodde ikke i Limone, men det er den byen jeg fortsatt snakker om, helt klart den som ga best inntrykk. I tillegg er det jo der den berømte Limoncello-likøren (?) er fra! Da vi var ved Gardasjøen tok vi buss og båt til de ulike byene, det funket greit, men skulle jeg dratt tilbake ville jeg leid bil fordi bussene gikk ikke så alt for ofte. God tur!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå