Gjest Gjest Skrevet 7. mars 2010 #1 Skrevet 7. mars 2010 Nå bruker jeg Hydra floral krem og maske ettersom jeg har vært veldig tørr i vinter. Trenger snart nye produkter, og lurer på om jeg skal kjøpe noe for sensitiv hud ettersom jeg har det i tillegg til at den er fuktfattig. Er usikker på om jeg skal gå for Harmonie eller Delicate serien?
Aryia Skrevet 7. mars 2010 #2 Skrevet 7. mars 2010 Matis er jo veldig kjent for sin serie for sensitiv hud, som skal være kanonbra! Men om du er opptatt av dyretesting er det vel Decleor som "vinner".
mari4ever Skrevet 8. mars 2010 #3 Skrevet 8. mars 2010 Delicate er veldig helende og forebyggende på fuktfattig og tørr hud:) bruk delicate serumet, det rosa unden delicate dagkremen^^
Honesty Skrevet 8. mars 2010 #4 Skrevet 8. mars 2010 Réponse delicate-serien er veldig sterkt parfymert til å være for sensitiv hud. Jeg synes produktene lukter herreparfyme, og lukta henger i en stund etter påføring, også. Dessuten synes jeg SOS-Nutrition-kremen gir lite fukt; den føles egentlig mer som en silikonbombe. Jeg har tidligere vært fornøyd med Matis, men denne har altså skuffet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå