Gjest Titterinnom Skrevet 8. september 2003 #1 Skrevet 8. september 2003 Da jeg flyttet inn hos typen min , etter at vi hadde vært sammen i ett halvt års tid, og skulle rydde i klesskapene på soverommet. Fant jeg nakenbilder av hans tidligere samboer, ett forhold som tok slutt ca. fem år tidligere........... :veldigsur: Er det bare meg eller ville noen andre også reagere på dette ??
bellamor Skrevet 8. september 2003 #2 Skrevet 8. september 2003 Jeg ville nok ha reagert kraftig, og lurt på hvorfor i all verden han fortsatt har disse bildene liggende. Fem år er ganske lang tid til å rydde vekk saker fra gamle forhold. :fy: l ykke til
bluebird Skrevet 8. september 2003 #3 Skrevet 8. september 2003 Jeg hadde reagert sånn -> :cry: Men fem år er jo lenge siden. Han har nok bare gjemt dem vekk og glemt hele greien, både bildene og exen. Ikke alle er like flinke til å rydde i skapene sine. Med vennlig hilsen bluebird som nå fikk litt rydde-i-skap-fobi.
Gjest Kinga Skrevet 8. september 2003 #4 Skrevet 8. september 2003 Jeg hadde kastet bildene uten et ord hvis det var jeg som hadde funnet dem
Gjest sexysadie Skrevet 9. september 2003 #6 Skrevet 9. september 2003 Jeg ville ha gitt fanden! Jeg har også bilder av min X som jeg ikke for noen pris vil gi ifra meg. '
Gjest Kinga Skrevet 9. september 2003 #7 Skrevet 9. september 2003 Jeg ville ha gitt fanden! Jeg har også bilder av min X som jeg ikke for noen pris vil gi ifra meg. ' Jammen, du er jo fotograf, Sexy. Dine holdninger til dette her blir jo omtrent noe sånt som "dine barn, mine barn".
Gjest Anonymous Skrevet 10. september 2003 #8 Skrevet 10. september 2003 Jeg hadde nok blitt passe forbanna og bedt han rydde opp i sakene sine. Alle har jo en fortid, men det får da være grenser hvor mye du som ny partner er nødt til å få se fra den. Lå de veldig tydelig fremme slik at han antagligvis har sett på de ganske nylig, eller kan de rett og slett bare være glemt. Skjønner godt at du reagerte på dette. Det hadde jeg også gjort..
Gjest Titterinnom Skrevet 10. september 2003 #9 Skrevet 10. september 2003 Det er godt å se at det ikke er bare meg som er "hårsår". Bildene lå i nederste hylle sammen med et par pornoblader. Siden jeg ikke bare ville kaste dem(synest han skulle gjøre det), la jeg dem på en kommode. Det eneste han sa da han kom hjem og så dem var, jeg ser du har funnet "noe", Bildene ble "kastet" etter en måned. Reagerte veldig på dette jeg, fikk en sterk følelse av at han ikke er helt ferdig med dama. Noe han påstår å være. Selv om han, som han selv sier, kan "få" henne hvor tid som helst. Føler meg underlegen og ikke god nok, kan man si. :veldigsur:
Trønderveitja Skrevet 10. september 2003 #10 Skrevet 10. september 2003 Jeg synes det er helt uakseptabelt at han har beholdt disse bildene.Jeg ville reagert kraftig hvis min samboer hadde slike 'kosebilder' av eksen liggende sammen med pornoblader... Man kan ofte føle seg utilstrekkelig..men du må prøve å tenke på at det er DEG han har valgt som sin kjæreste og at du må være deg selv.Er ikke det bra nok,må han finne seg en annen!Man kan ikke leve opp til alle eksene til den man er sammen med.Det har jeg funnet ut etter at jeg fikk treffe og vite mer om min samboers ekskjæreste.Hun er virkelig vakker..men samboeren min elsker MEG..med alle mine feil og mangler
Mrs. B Skrevet 10. september 2003 #11 Skrevet 10. september 2003 Det eneste han sa da han kom hjem og så dem var, jeg ser du har funnet "noe", Bildene ble "kastet" etter en måned. Reagerte veldig på dette jeg, fikk en sterk følelse av at han ikke er helt ferdig med dama. Noe han påstår å være. Selv om han, som han selv sier, kan "få" henne hvor tid som helst. Sier han virkelig til deg at han kan få henne når som helst? Hva er dette for en møkkafyr da?!?! Nei fy f***, sånt hadde jeg ikke funnet meg i! For en drittsekK! :evil:
Jente24 Skrevet 10. september 2003 #12 Skrevet 10. september 2003 Jeg hadde reagert på samme måte som deg. Har selv opplevd lignende, men bildene jeg fant av x'er var vanlige bilder (ikke naken). Det var bilder fra forhold som var slutt for 7år siden og lenger. Han hadde ikke brydd seg om å fjerne bildene siden han ikke har hatt noe seriøst samboer forhold årene etter. Han fjernet dem nå siden jeg bor her. Bilder fra fortiden ligger nå i eske på kottet. Gutter kan være litt sløve når det gjelder å rydde bort ting,særlig hvis dem har bodd alene noen år. Men dem forandrer seg etterhvert. Du får ha lykke til Titterinnom.
Diva Skrevet 10. september 2003 #13 Skrevet 10. september 2003 jeg hadde lagt dem ut på nettet Men, ærlig talt så ville jeg blitt forbanna. Også etter 5 år da ? Jammen meg god nok tid til å rydde ja.... Hadde bedt`n om å pælma de pronto!
Soul Skrevet 10. september 2003 #14 Skrevet 10. september 2003 Hadde reagert jeg også, hva skulle han egentlig med de bildene nå fem år etter at forholdet var over ? Jeg hadde bedt han kaste dem ja.
Gjest Anonymous Skrevet 10. september 2003 #15 Skrevet 10. september 2003 Selv om han, som han selv sier, kan "få" henne hvor tid som helst. Føler meg underlegen og ikke god nok, kan man si. :o Hvorfor sier han sånt?? Tror jeg hadde blitt fly forbanna om min hadde sagt det om sin eks. ( Godt hun bor så langt unna som i USA ), men sier han dette nettopp for å få deg til å føle deg underlegen og ikke god nok heller? Nei fy søren for en idiot. Unnskyld meg, altså..
Gjest sexysadie Skrevet 10. september 2003 #16 Skrevet 10. september 2003 Jammen, du er jo fotograf, Sexy. Dine holdninger til dette her blir jo omtrent noe sånt som "dine barn, mine barn". Min holdning her er: 5 år er lang tid og d som var da var da og d som er nå er nå.Som oftest er d jo en grunn til at d blir slutt på forhold.
Gjest Titterinnom Skrevet 15. september 2003 #17 Skrevet 15. september 2003 Vel, kanskje en av grunnene til at jeg reagerer er at jeg ikke syns det er min oppgave å rydde ut eks-berta fra huset. Bilder på vegger o.l Og i tillegg få beskjed om at jeg har for mye "dritt" med meg, det får du kaste, mens han har loftet fullt i saker som "berta" har glemt å ta med seg, ETTER FEM ÅR !!! Det skulle vært lang nok tid til å rydde fortida ut, syns jeg. Og da jeg i tillegg fant nakenbilder( i forskjellige størrelser) tenker jeg at det var kanskje feil å flytte sammen. Dette er noen måneder siden nå og usikkerheten min forsvinner ikke
Gjest Kinga Skrevet 15. september 2003 #18 Skrevet 15. september 2003 Kjøpe ny kåk sammen? Jeg prøver å forestille meg det; kjæresten min si at jeg hadde for mye "dritt" med meg da jeg flyttet inn til han... Jeg hadde ikke trodd mine egne ører. Frekt! (synes jeg, kanskje dere har en annen tone dere imellom enn oss).
Gjest Titterinnom Skrevet 15. september 2003 #19 Skrevet 15. september 2003 Kjøpe ny kåk sammen? Har lagt frem det forslaget, men han flytter IKKE. Han forstår ikke problemet mitt. Er det derfor bare jeg som er"teit" som reagerer og føler slik jeg gjør?
Gjest Titterinnom Skrevet 15. september 2003 #20 Skrevet 15. september 2003 Kjøpe ny kåk sammen? Har lagt frem det forslaget, men han flytter IKKE. Han forstår ikke problemet mitt. Er det derfor bare jeg som er"teit" som reagerer og føler slik jeg gjør?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå