Gjest Merete35 Skrevet 23. februar 2010 #1 Skrevet 23. februar 2010 Hei! Jeg skal til Vestfold om to uker. Tenke å shoppe litt klær på turen. Jeg vil spørre mine medsøstre om er om dere vet om noen plass i Vestfold man kan få kjøpt penklær til en bra pris. Nå tenker jeg ikke på H&M, Lindex, Cubus, Match osv. For de er her jeg bor. Tenkte å kjøpe bukse, skjørt og jakke (drakt) som passer sammen. Legger til at klærene skal passe til meg som er 35 (litt rund i formene) også de må være slik at de tåler å bli brukt en del ganger. Jeg blir blir veldig glad dersom jeg kan få noen tips/gode råd om dette :jepp:
Gjest Huffsa Skrevet 26. februar 2010 #2 Skrevet 26. februar 2010 I Farmandstredet i tønsberg har vi Ødegaard hvertfall, mye fint for kvinner i din alder. Har også en ekstremt stor Vero Moda butikk nedover mot Tønsberg Torv, og på City Shopping er det et par butikker for kvinner i 30-40års alderen.
Gjest Pasta-sara Skrevet 26. februar 2010 #3 Skrevet 26. februar 2010 "kvinner i din alder"? Hæ? Hun er 35, ikke 65! Ødegaard har da bare kjerringklær! De andre forslagene dine var gode da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå