Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 #1 Skrevet 16. februar 2010 Selv ble jeg mest irritert når sønnen min måtte snakkes til et flertall ganger før han gadd å stå opp tidlig i dag morges.
Gjest Zienna Skrevet 16. februar 2010 #2 Skrevet 16. februar 2010 Selv ble jeg mest irritert når sønnen min måtte snakkes til et flertall ganger før han gadd å stå opp tidlig i dag morges. Så du har barn, altså, Kjetil? Jeg vet ikke hvorfor, men jeg har alltid sett for meg at du ikke hadde det. Hva som irriterer meg mest? Den tåpelige oppgaven jeg må skrive, men ikke har energi til å fortsette på, kanskje.
Lilith Skrevet 16. februar 2010 #3 Skrevet 16. februar 2010 At jeg har malt et bord med et strøk grunning og to strøk med maling, og da jeg skulle tørke av bordet etter middag, fulgte malinga med! J**la Jotun Sens ...
Troilltøva Skrevet 16. februar 2010 #4 Skrevet 16. februar 2010 hunden som alltid må bjeffe på hver og enmann når han står ute
Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 Forfatter #5 Skrevet 16. februar 2010 Så du har barn, altså, Kjetil? Jeg vet ikke hvorfor, men jeg har alltid sett for meg at du ikke hadde det. Hva som irriterer meg mest? Den tåpelige oppgaven jeg må skrive, men ikke har energi til å fortsette på, kanskje. Har vært alenefar i veldig mange år nå, så vet du det og!! :-)) Lykke til med oppgaven din, vet du - Dess mer du går inn for det, dess bedre vil den bli! :-))
Pingting Skrevet 16. februar 2010 #6 Skrevet 16. februar 2010 Paret på t-banen som tydeligvis hadde så enormt behov for å strekke ut beina at de måtte ha dem i setet foran seg, at de hadde både møkkete og bløte sko så ikke ut til å plage dem.
Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 Forfatter #7 Skrevet 16. februar 2010 hunden som alltid må bjeffe på hver og enmann når han står ute Selv hater jeg når naboens hund gjør det, og trives veldig godt med et digert hundehus og en solid kjetting utenfor huset her, men helt uten husdyr...!! ;-))
Gjest Zienna Skrevet 16. februar 2010 #8 Skrevet 16. februar 2010 Har vært alenefar i veldig mange år nå, så vet du det og!! :-)) Lykke til med oppgaven din, vet du - Dess mer du går inn for det, dess bedre vil den bli! :-)) Så koselig, da! :-) Takk for det. Jeg hadde vært mer inspirert hadde det ikke vært for en rekke ikke veldig kule omstendigheter. Men men, man må ta det man får, må man ikke? Jeg satser på at morgendagen blir bedre og mer produktiv!
Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 Forfatter #9 Skrevet 16. februar 2010 Paret på t-banen som tydeligvis hadde så enormt behov for å strekke ut beina at de måtte ha dem i setet foran seg, at de hadde både møkkete og bløte sko så ikke ut til å plage dem. Ja, noen tenker ikke akkurat veldig langt, for å si det sånn.. :-))
Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 Forfatter #10 Skrevet 16. februar 2010 Så koselig, da! :-) Takk for det. Jeg hadde vært mer inspirert hadde det ikke vært for en rekke ikke veldig kule omstendigheter. Men men, man må ta det man får, må man ikke? Jeg satser på at morgendagen blir bedre og mer produktiv! Veldig vanskelig å være i et skikkelig produktivt hjørne om man ikke har full fokus på det, eller føler for det, ja. Men et fokus er tross alt alltids noe man kan innstille helt selv, vet du... :-))
Gjest Gjest Skrevet 16. februar 2010 #11 Skrevet 16. februar 2010 At alt går så treigt i dag, eksepsjonellt treigt. Treigt, treigt, treigt. Vet da ikke alle at jeg har dårlig tid og tar hensyn til det??? Jeg har hatt dårlig tid i dag og hadde mye jeg måtte rekke før det siste ærendet kl 19, men da skulle alle ta så himla lang tid. Kassadama på butikken hadde det veldig bedagelig og tok sakte men sikkert en vare om gangen og slo gjennom. Sakte. Hun hadde også tid til å snakke ekstra med ei venninne mens hun sakte, sakte, sakte tok i mot penger, sakte sakte sakte gav tilbake veksel etc. for å drøye tiden hun kunne snakke med denne kunden. På apoteket skulle det selvsagt være to eldre mennesker foran meg som skulle ha inngående instruksjon om medisinene sine (ja, jeg vet det er viktig, men ikke når jeg har dårlig tid!!!), og så sneik det ei dame foran og stjal kasadama på resepter bort til der man betaler for det reseptfrie når det blei min tur. Jeg venta nok bare i ti min men det opplevdes som en halvtime. Kollegaen min som skulle sitte på hjem... måtte bare på do først, måtte vaske koppen sin, måtte skrive ei melding, måtte bare pakke veksa ekstra fint sammen. Jeg stod da for pokker klar og venta og gav beskjed når jeg kom til å kjøre. Printeren som ikke funka. Det tok meg nesten en halvtime og printe ut noe som tok 10 min ellers. Den SAKTE trafikken hjem, siden jeg kom meg av gårde en halvime seinere enn noramlt. Jeg er overbevist om at rushet gikk ekstra sakte i dag Den store saktegående og irriterende dagen!!! Nå tar jeg hevn med å skrive et unødig langt innlegg slik at dere som leser må vene på meg før dere får lest videre i tråden haha.
Gjest Syrin_Ulven Skrevet 16. februar 2010 #12 Skrevet 16. februar 2010 At eg sto opp "tidlig" fordi eg hadde lege time, som det var noe krøll med så eg fikk ny om ei uke. Strengt tatt gjorde det meg ikkje så veldig irritert, men det er eineste eg kommer på.
Gjest gjestepesten Skrevet 16. februar 2010 #13 Skrevet 16. februar 2010 At jeg måtte snakke til ungene ganske nøyaktig 28 ganger før de stod opp i dag. Få ting som gjør meg mer gretten enn det.
Gjest Gjest Skrevet 16. februar 2010 #14 Skrevet 16. februar 2010 At jeg kjørte bilen fast i en snøskavle og måtte få mannen min til å dra den ut.
Gjest Gjest Skrevet 16. februar 2010 #15 Skrevet 16. februar 2010 Kollega som ikke bidrar og som ergo hauser opp stemningen på jobb så det ikke blir noe trivelig! (se egen tråd!) Grrr....(fra meg og 30 andre på samme arbeidsplass)
Troilltøva Skrevet 16. februar 2010 #16 Skrevet 16. februar 2010 Selv hater jeg når naboens hund gjør det, og trives veldig godt med et digert hundehus og en solid kjetting utenfor huset her, men helt uten husdyr...!! ;-)) det er altså min hund som bjeffer selv om jeg er hundeeier så hater jeg og høre bjeffing jeg og
Cata Skrevet 16. februar 2010 #17 Skrevet 16. februar 2010 Egentlig har jeg hatt en irritasjonsfri dag i dag. Det nærmeste jeg kom var vel å sukke litt oppgitt over et ikke så veldig realistisk forslag en kollega kom med, men klarte i grunnen ikke å mobilisere noe særlig irritasjon over det heller.
Kjetil S. Skrevet 16. februar 2010 Forfatter #18 Skrevet 16. februar 2010 det er altså min hund som bjeffer selv om jeg er hundeeier så hater jeg og høre bjeffing jeg og Vel, dersom det er din hund som jeg (også) hører så elsket jeg den gangen som du klødde meg på ryggen...!! ;-))))
LineGourmet Skrevet 16. februar 2010 #20 Skrevet 16. februar 2010 Damen som trengte 1 1/2 sete på t-banen og nærmest dumpa ned i fanget mitt Og sambo som ikke ville hoppe i høyet etter middag. vel, ikke så irritert, mest vonbråten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå