Basementart Skrevet 14. februar 2010 #1 Skrevet 14. februar 2010 Har begynt å tenke på brudevalsen i det siste, og hverken jeg eller min kommende har noe særlig med rytme eller dansefot å snakke om. Vi har funnet flere sanger i riktig takt som vi kan danse til, så nå er det bare å lære seg trinnene som gjenstår. Og kanskje imponere litt!? Folk hadde blitt SÅ overrasket om VI hadde gjort en strålende brudevals i bryllupet vårt. Noen her som kan anbefale en danseskole/lærer som kan lære oss dette? Hvor mye koster sånt? Og hva er egentlig mest vanlig, wienervals eller engelsk vals? :D
gotcha Skrevet 14. februar 2010 #2 Skrevet 14. februar 2010 Ragnes danseskole har kurs i vals. Tror du kanskje kan få privattimer der også. Prisen vet jeg ikke. http://www.ragnesdanseskole.no/ De er flinke:)
Basementart Skrevet 15. februar 2010 Forfatter #3 Skrevet 15. februar 2010 Takk for tipset! Skal sjekke det ut
Gjest Gjest_Mariann_* Skrevet 15. februar 2010 #4 Skrevet 15. februar 2010 På njs som ligg i Bikubå i Hillevåg er dei veldig flinke! www.njs.no --> Gå inn på bryllupsvals for kontaktinformasjon. Sigurd der er veldig flink og har privattimar kvar fredag om ikkje eg hugsar heilt feil. Lukke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå