Gjest Huffsa Skrevet 3. februar 2010 #1 Skrevet 3. februar 2010 De hoppende og glade vitaminbjørnene, er de noe bra? Altså gir de den daglige dosen vitaminer man bør ha? Hater å svelge piller, så vil prøve de
Chanel.No5 Skrevet 3. februar 2010 #2 Skrevet 3. februar 2010 Tror de skal være tilstrekkelig, selv tar jeg to gode bjørner hver dag :gjeiper:
Cessa25 Skrevet 4. februar 2010 #3 Skrevet 4. februar 2010 Mmm, vitaminbjørner er en herlig måte å starte dagen på, tar også to hver dag:) Så i butikken i dag at det hadde kommet noen nye bjørner også, grønnsaksbjørner - hørtes litt rart ut. Føler egentlig at jeg ikke har behov for ekstra grønnsaker, da jeg spiser ganske mye av dette. Men det er vel kanskje et greit tilskudd til de som rynker på nesen av brokkoli og gulrøtter...? :gjeiper:
Gjest najki Skrevet 4. februar 2010 #4 Skrevet 4. februar 2010 Vitaminbjørnene smaker så godt at jeg blir skeptisk! Om det er bra eller dårlig har jeg ikke bestemt meg for enda, men fortsetter å ta dem :-)
Tempus Fugit Skrevet 4. februar 2010 #5 Skrevet 4. februar 2010 Har nettopp begynt å ta to om morgenen. Vet ikke om de har noen effekt enda, men de er iallefall gode ;-)
Teriyaki Skrevet 4. februar 2010 #6 Skrevet 4. februar 2010 Synes de smaker stygt, jeg..Så svelger heller en vitaplex daglig.
Rødtoppen86 Skrevet 4. februar 2010 #7 Skrevet 4. februar 2010 Vitaminbjørnene smaker så godt at jeg blir skeptisk! Om det er bra eller dårlig har jeg ikke bestemt meg for enda, men fortsetter å ta dem :-) At de smaker godt kommer nok av maltitol som gjør at de blir søte Spiser også disse bjørnene, men er ikke 100% sikker på hvor bra de er med tanke på hvordan de er satt sammen. Uansett, så er det en fin belønning å ta etter en ss olje. SÅ lenge man spiser bra med grønnsaker i tillegg, så er det vel ingen problem å spise slike bjørner.
Gjest Elfrida Skrevet 5. februar 2010 #8 Skrevet 5. februar 2010 SÅ lenge man spiser bra med grønnsaker i tillegg, så er det vel ingen problem å spise slike bjørner.PÅ den annen side er det da kanskje ikke noe vits i å spise vitamintilskudd i det hele tatt. 1
Cygnus Skrevet 5. februar 2010 #9 Skrevet 5. februar 2010 .. og så er det noen som ikke tåler malitol og blir veldig dårlig i magen av det. Jeg skjønte ikke hvorfor jeg ble så oppblåst og full av luft, helt til jeg sjekket innholdsfortegnelsen på vitaminbjørnene. Malitol er bannlyst i mitt kosthold.
Gjest LilleTusenfryd Skrevet 13. juni 2012 #10 Skrevet 13. juni 2012 Mmm, vitaminbjørner er en herlig måte å starte dagen på, tar også to hver dag:) Så i butikken i dag at det hadde kommet noen nye bjørner også, grønnsaksbjørner - hørtes litt rart ut. Føler egentlig at jeg ikke har behov for ekstra grønnsaker, da jeg spiser ganske mye av dette. Men det er vel kanskje et greit tilskudd til de som rynker på nesen av brokkoli og gulrøtter...? :gjeiper: Jeg sjekket bakpå pakken på grønnsaksbjørnene nå nettopp. Grønnsaksbjørnene inneholder alt som vitaminbjørnene gjør, men har i tillegg C-Vitamin og Grønnsakskonsentrat (?). Gikk derfor for grønnsaksbjørnene og ikke vitaminbjørnene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå