Gjest Gjest Skrevet 3. februar 2010 #1 Skrevet 3. februar 2010 Uansett hva jeg gjør så fyller porene mine seg med talg. Kan klemme ut hvite marker(æsjameg) overalt i ansiktet, har store porer også så det er god plass til talg. Føler jeg har testet det som er å teste av produkter for voksen kombinasjonshud men lykkes ikke med å regulere talgproduksjonen. Nå for tiden er det decleor sine ylang ylang produkter som testes i håp om bedring. Hjelp meg damer, hva skal jeg gjøre for å stoppe dette fæle greiene???
Gjest Gjest_Lizzie_* Skrevet 3. februar 2010 #2 Skrevet 3. februar 2010 Uansett hva jeg gjør så fyller porene mine seg med talg. Kan klemme ut hvite marker(æsjameg) overalt i ansiktet, har store porer også så det er god plass til talg. Føler jeg har testet det som er å teste av produkter for voksen kombinasjonshud men lykkes ikke med å regulere talgproduksjonen. Nå for tiden er det decleor sine ylang ylang produkter som testes i håp om bedring. Hjelp meg damer, hva skal jeg gjøre for å stoppe dette fæle greiene??? Dra til en hudpleier og få hjelp der. Jeg gjorde det, og det hjalp :gjeiper: !
LetThemEatCake Skrevet 3. februar 2010 #3 Skrevet 3. februar 2010 Har du läst om The Oil Cleansing Method någon gång? http://www.theoilcleansingmethod.com/ De jag känner som har testat det är nöjda. Min pojkvän har tendenser till acne och har väldigt stora porer han också. Jag introducerade det här för honom för ett par månader sedan och han blev jättefascinerad! Porerna bara ramlade ut! :O Det blev typ hull efter dem (de krympte ju sedan så klart), haha. Men du bör nog gå till en hudpleier ändå, de brukar ju veta vad de pratar om!
Sandie Skrevet 3. februar 2010 #4 Skrevet 3. februar 2010 Er nok best å dra til en flink hudpleier ja. Dette er nok et ganske vanlig problem. Har du brukt renseprodukter som virker for uttørkende på huden din? Det kan føre til at den bare produserer enda mer talg.
Gjest Gjest Skrevet 3. februar 2010 #5 Skrevet 3. februar 2010 Jeg hadde akkurat samme problemet som deg. Men så var jeg innom en hudpleie salong og fikk anbefalt MD Formulations Facial Cleaner. Har nå brukt det hver eneste dag, morgen og kveld, og talgprod er borte. Men jeg fikk også beskjed om å kutte ut peeling osv.. for huden produserer bare mer talg pga det. Jeg anbefaler hvertfall MD Formulations, men ville nok snakket med en hudpleier først Lykke til
Wonders Skrevet 4. februar 2010 #6 Skrevet 4. februar 2010 noen hudpleiere dere kan anbefale som kan mye om kviser/ talg osv...? 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå