La Luna Skrevet 2. februar 2010 #2 Skrevet 2. februar 2010 (endret) * Endret 5. februar 2010 av La Luna
Gjest Gjest Skrevet 2. februar 2010 #3 Skrevet 2. februar 2010 Jeg bare visste det første gang jeg snakket med han at denne mannen måtte jeg ha. Gudskjelov følte han det samme om meg...
Christal Skrevet 2. februar 2010 #4 Skrevet 2. februar 2010 I øyeblikket vi såg hverandre så visste vi at vi hadde funnet vår sjelevenn :rødme: Kjærlighet ved første blikk.
Thinkerbelle Skrevet 2. februar 2010 #5 Skrevet 2. februar 2010 Visste det tidlig:) etter et par uker var jeg nok ganske sikker på at dette var mannen i mitt liv - enda mer forelsket i dag enn jeg var for 6 år siden:)
krem Skrevet 2. februar 2010 #6 Skrevet 2. februar 2010 Visste det ganske fort, ting bare stemte mellom oss. Det beste var at jo bedre jeg ble kjent med ham, jo mer var det som stemte mellom oss. Vi deler de samme verdiene og har samme syn på ting jeg mener er viktig. Det var også helt naturlig for oss å forlove oss etter 8 måneder Nå har vi vært sammen i snart to år, planlegger bryllup og jeg tror vi fremdeles er veldig fornøyd med å ha den andre i livet vårt :rødme:
Gjest megvel Skrevet 2. februar 2010 #7 Skrevet 2. februar 2010 Alt bare stemte hele tiden. Jeg følte jeg kom hjem da jeg traff ham. Vi er enige om så mye, jeg kan fortelle ham alt. Vet ikke helt hvordan det kan beskrives, men han gir meg en trygghetsfølelse jeg ikke kan sammenlikne med noe annet. Han er den eneste mannen jeg kan vurdere å få barn med. Jeg var sikker da vi hadde vært sammen i ca 2 mnd, og han var bortreist med foreldrene sine i 2 uker. I løpet av den tiden innså jeg at jeg var mer forelsket i mannen enn jeg klarte å skjønne omtrent. Heldigvis hadde han det på samme måte :rødme:
Gjest awaiting 2012 Skrevet 2. februar 2010 #8 Skrevet 2. februar 2010 Visste det i løpet første daten, vi hadde snakket mye på forhånd på internet og første daten varte i 8 (!) timer men det var egentlig bare ment å være et treff "jeg skal der da når du er der, skal vi hilse på hverandre slik at det er gjort?". Jeg lærte ting om hans verdier og egenskaper som gjorde at jeg skjønte at dette er mannen jeg har ventet på. Jeg visste jo ikke da om han følte det samme, men det var vel ikke spørsmålet.
Anglofil Skrevet 2. februar 2010 #9 Skrevet 2. februar 2010 Etter to måneder. Veldig kort tid. Hans måte å utfylle meg på gjorde meg overbevist at han var den rette. Mvh Yvonne
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå