Meaty Skrevet 31. januar 2010 #1 Skrevet 31. januar 2010 (endret) Ok så slik er saken: Et band jeg liker veldig godt skal spille på Sentrum scene i juni. Forhåndssalget starter onsdag kl. 9, og hvis det er sånn at det BARE er sitteplasser, så må jeg være rask når forhåndssalget starter. For jeg vil gjerne ha første rad. Sist de spilte der, var det ståplasser på gulvet, og da var det greit, for det var ikke noe stress med å kjøpe billett, alt man trengte å gjøre var å møte opp litt tidlig. Bandet skal ha en del konserter i UK, bl.a. på Hammersmith i London, og der blir det satt ut stoler på gulvet til denne konserten. Fikk ikke noe bra plass til konserten der. Så, har noen vært borti at det blir satt ut stoler på gulvet på Sentrum scene til enkelte konserter? Eller er det alltid ståplasser der? (For ordens skyld: Det er ikke R.E.M. det er snakk om!) Endret 31. januar 2010 av Meaty
Gjest Rekaaa Skrevet 31. januar 2010 #2 Skrevet 31. januar 2010 Jeg har ikke vært borti stoler på gulvet på Sentrum scene, men det burde vel gå ann å ringe sentrum scene og høre? :klø:
Meaty Skrevet 31. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 31. januar 2010 Siden jeg postet her har faktisk infoen kommet opp på siden til Sentrum scene, det blir unummererte sitte- og ståplasser på konserten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå