Gjest Gjest Skrevet 31. januar 2010 #1 Skrevet 31. januar 2010 Hei hei. Er en ca.25 år gammel jente og jomfru fordi jeg har hatt sosial fobi det meste av livet mitt.Har jobbet masse med å komme over angsten bortsett fra at jeg aldri har ligget med noen eller hatt kjæreste. Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Føler ikke at jeg er noen "jomfruelig" type, men aner ikke hvordan jeg framstår for andre. Bør jeg fortelle om tidligere angst eller bare drite i det og regne med at kisen skjønner? Setter pris på råd fra alle typer kjønn her.
Gjest Gjest_hogwash_* Skrevet 31. januar 2010 #2 Skrevet 31. januar 2010 Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Personlig er jeg ikke så stor fan av ligg bare for ligg, men generellt sett tror jeg du vil få massiv positiv respons på en slik forespørsel
Gjest M31 Skrevet 31. januar 2010 #3 Skrevet 31. januar 2010 02.55 på en random uteplass, finn et uskyldig offer: -Gi litt øyekontakt, ta litt på offeret og det er i boks. -Ikke vits å nevne noe om sosial angst, etc. -Gutter er enkle sånn sett. Det er den mest enkle måten å gjøre det på.
Cayenne Skrevet 31. januar 2010 #4 Skrevet 31. januar 2010 Det kommer ann på om du vil at fyren skal være forsiktig og ta hensyn, eller om det ikke er så farlig? Du kan enten gjøre det med en du kjenner og stoler på som du kan forklare situajonen til så han tar hensyn, eller du kan gjøre det med en fremmed som du treffer ute på by'n e.l. uten å forklare situasjoen til han. Det er helt opp til deg hva du er ok med, men vil påpeke at du bør finne en fyr som du virkelig vil ha sex med, og ikke gjøre det bare for å gjøre det. Og dette kan være litt vanskelig å skille om man er full..
Gjest Gjest Skrevet 31. januar 2010 #5 Skrevet 31. januar 2010 Gutt i samme situasjon og alder. Er nesten så man gruer seg og er redd for når det skal skje.
Gjest Neelavan 18 Skrevet 31. januar 2010 #6 Skrevet 31. januar 2010 (endret) Innlegget er fjernet da vi ikke tillater kontaktannonser på Kvinneguiden. Se KGs regler Phaedra,mod Endret 31. januar 2010 av Phaedra
mmp Skrevet 31. januar 2010 #7 Skrevet 31. januar 2010 Hei hei. Er en ca.25 år gammel jente og jomfru fordi jeg har hatt sosial fobi det meste av livet mitt.Har jobbet masse med å komme over angsten bortsett fra at jeg aldri har ligget med noen eller hatt kjæreste. Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Føler ikke at jeg er noen "jomfruelig" type, men aner ikke hvordan jeg framstår for andre. Bør jeg fortelle om tidligere angst eller bare drite i det og regne med at kisen skjønner? Setter pris på råd fra alle typer kjønn her. Skal vel ikke se bort fra at det har kommet noen tilbud i innboksen din allerede? Hvis ikke det gir noe resultat, hva med å gå med på en datingside (de fleste har et par dagers gratis prøvetid) ta kontakt med et antall som virker oppegående, og så ta deg god tid, maile litt fram og tilbake og bygge opp litt tillit? Tullingene kommer du jo til å klare å sile ut ganske kjapt. Siden så er det bare å ordne en date og hive seg ut i det Tror ikke det er nødvendig å si så mye om den sosiale angsten, det blir bare en stressfaktor for dere begge. Hvis han får et hint om at du er litt uerfaren, så holder det i lange baner.
kristian82 Skrevet 31. januar 2010 #8 Skrevet 31. januar 2010 Hei hei. Er en ca.25 år gammel jente og jomfru fordi jeg har hatt sosial fobi det meste av livet mitt.Har jobbet masse med å komme over angsten bortsett fra at jeg aldri har ligget med noen eller hatt kjæreste. Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Føler ikke at jeg er noen "jomfruelig" type, men aner ikke hvordan jeg framstår for andre. Bør jeg fortelle om tidligere angst eller bare drite i det og regne med at kisen skjønner? Setter pris på råd fra alle typer kjønn her. Fint du har blitt bedre i form da. Hadde vurdert det som positivt. Men kanskje syns det hadde vært kjipt for din egen del, altså at du ikke helt har "valgt det selv", men blitt sånn fordi du ikke har vært i form. I et forhold er det vel kanskje naturlig å ta det opp, om man f.eks. har slitt med sosial fobi noen år, en del av prosessen med å bli kjent kanskje. Er du bare ute etter en ONS bør du vel i alle fall ikke nevne det.
Gjest Gjest_Robotkalle_* Skrevet 31. januar 2010 #9 Skrevet 31. januar 2010 Hei hei. Er en ca.25 år gammel jente og jomfru fordi jeg har hatt sosial fobi det meste av livet mitt.Har jobbet masse med å komme over angsten bortsett fra at jeg aldri har ligget med noen eller hatt kjæreste. Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Føler ikke at jeg er noen "jomfruelig" type, men aner ikke hvordan jeg framstår for andre. Bør jeg fortelle om tidligere angst eller bare drite i det og regne med at kisen skjønner? Setter pris på råd fra alle typer kjønn her. Dersom du har slitt med å komme over sosialfobien din, og faktisk tør å spørre en gutt face 2 face om han vil ligge med deg for en natt, så er jeg mektig imponert. Jeg tror typen hadde blitt rimelig forfjamsa, for å si det sånn. Men 5 min før stengetid, med en bra brisen og slesk fyr, skulle du nok fått deg et ligg. Jeg kunne ha ligget med deg, jeg også, men jeg liker ikke å få jenter som klenger seg fast i meg som kanskje har både stygg kropp og stygt ansikt. Da må jeg se noe av varene først, eller i hvert fall høre hvor brede hofter, hvor bred midje, og hva slags bryster du har.
Gjest Gjest Skrevet 31. januar 2010 #10 Skrevet 31. januar 2010 Flott at du er bedre! Men jeg skjønner ikke helt problemstillingen. Du er JENTE, og hva er da problemet? Det spiller ingen rolle om det er på nettet, byen eller butikken: hinter du om sex så står det HORDER AV HÅPEFULLE IDIOTER KLARE MED KØLLA. Noen ganger skjemmes jeg over å være en mann.
Gjest Gjest_Robotkalle_* Skrevet 1. februar 2010 #11 Skrevet 1. februar 2010 Flott at du er bedre! Men jeg skjønner ikke helt problemstillingen. Du er JENTE, og hva er da problemet? Det spiller ingen rolle om det er på nettet, byen eller butikken: hinter du om sex så står det HORDER AV HÅPEFULLE IDIOTER KLARE MED KØLLA. Noen ganger skjemmes jeg over å være en mann. Hvorfor det? Sex er gøy.
Gjest Gjest Skrevet 1. februar 2010 #12 Skrevet 1. februar 2010 Hvorfor det? Sex er gøy. Sex er for idioter, dvs. primitive hulemennesker. Men nå var det ikke helt det jeg siktet til. Det jeg mente var at menn generelt er for lite selektive, de bare jumper på hva som helst bare for å få seg fitte. Det er lite ære i slik oppførsel. Bavianer med konstant reisning. Søplefolk.
SMann Skrevet 1. februar 2010 #13 Skrevet 1. februar 2010 Vær sosial og ha sex når du møter noen du føler å ha sex for. Vær ærlig i forhold til at du ikke har hatt sex før... :-)
~white lady~ Skrevet 1. februar 2010 #14 Skrevet 1. februar 2010 Kjære deg, det fins massevis av jenter (og gutter)i 20-årene rundt om i landet som aldri har hatt sex, av tusen forskjellige grunner. Det er ingenting å stresse med, du må for all del ikke hoppe på den første og beste du ser, bare for å "bli kvitt" jomfrustempelet. Ta det rolig, så kan den første gangen bli en fin og minnerik opplevelse med en kjæreste du er glad i. Klem fra ei som hadde hastverk selv, i tenåra :gjeiper: OT- Sex er oppskrytt.
I Grosny Skrevet 3. februar 2010 #15 Skrevet 3. februar 2010 Innlegget er fjernet da vi ikke tillater kontaktannonser på Kvinneguiden. Se KGs regler Phaedra,mod Hei Neelavan 18, godt å høre at noen kan stille opp for kvinner som trenger det. Som du ser er kontaktannonser forbudt her, så korrekt framgangsmåte er å opprette en profil her slik at de som ønsker det har mulighet til å få tak i deg.
Chandler Bing Skrevet 4. februar 2010 #16 Skrevet 4. februar 2010 (endret) Hei hei. Er en ca.25 år gammel jente og jomfru fordi jeg har hatt sosial fobi det meste av livet mitt.Har jobbet masse med å komme over angsten bortsett fra at jeg aldri har ligget med noen eller hatt kjæreste. Hvordan hadde dere gutta stilt dere til ei jomfru på 25 som var interesert i et ligg med dere? Føler ikke at jeg er noen "jomfruelig" type, men aner ikke hvordan jeg framstår for andre. Bør jeg fortelle om tidligere angst eller bare drite i det og regne med at kisen skjønner? Setter pris på råd fra alle typer kjønn her. Først og fremst er jeg glad på dine vegne for at det går bedre med deg. Nå er jeg litt eldre enn deg, men jeg hadde iallfall sett det positive i at du er jomfru - og hadde følt meg veldig heldig for at du ville dele dette med meg. Hypotetisk sett, mener jeg. I forhold til å være i et fast forhold med ei som var jomfru kommer det mye mer an på innstillingen din, enn erfaringen. Jeg debuterte selv sent, men var fort den som prøvde å utvikle den erotiske delen av det forholdet - selv om hun i teorien var mye mer erfaren. Hvis du er leken og villig til å prøve, har det mindre å si. (Vil bare tilføye at jeg er av typen som ikke kunne brydd meg mindre om dama mi er jomfru eller har vært med 300 stk så lenge hun fungerer bra med meg...og er frisk...) Når det gjelder angsten, så behøver du ikke fortelle om det, med mindre det er viktig for deg selv - at det blir sittende "uforløst" - og at du ikke kommer deg videre uten å snakke om det med din partner. Den riktige gutten vil forstå Jeg håper egentlig at du ikke følger rådene fra enkelte her med å kaste deg på en tilfeldig fyr på byen. Skaff deg heller en kjæreste eller god venn som du kan bli kjent med først og som gir deg nok tid, så kan det bli en bra greie. Lykke til! PS: Sex er IKKE overvurdert. Den som sier det, gjør det ikke riktig Endret 4. februar 2010 av Chandler Bing
vidvandre Skrevet 4. februar 2010 #17 Skrevet 4. februar 2010 What he said Finn deg i all fall en litt mer fast forbindelse enn første og beste.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå