Gjest Gjest_jente24_* Skrevet 27. januar 2010 #1 Skrevet 27. januar 2010 jeg lurer på hvor ofte det er vanlig å då på date! Mine venninner er så utrolig forskjellig på det! noen en gang i måneden mens andre en gang i året! Jeg kan jo svare for meg selv også. jeg har vært singel i 1 år og vært på date med 8 gutter. 3 av de har jeg datet over en periode, han siste dater jeg enda :rødme:
Gjest brutal_mann Skrevet 27. januar 2010 #2 Skrevet 27. januar 2010 Tja.. Jeg er mann.. Kan ikke huske sist jeg var på date. Vi snakker om flere år.
vivana Skrevet 27. januar 2010 #3 Skrevet 27. januar 2010 Jeg har vært skilt i 3 år og går på date med nye gutter ca. 3 ganger i året. Noen dater varer i en time, andre i to uker, mens en varte i et halvt år. He he.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå