Gjest explore Skrevet 24. januar 2010 #1 Skrevet 24. januar 2010 Skal/tenker å bestille tur via Expedia, men i og med at jeg ikke har pengene til å dekke ferien i dag, lurer jeg på om de krever betalingen med en gang, eller innen en viss dato? Som f.eks. : Bestiller man via Apollo så kommer det et depositum på ca 900 kr. som må betales innen ca 10 dager. Har Expedia noe lignende? Og, er Expedia en trygg side å bestille fra? Blir flybillettene og hotellet booket, eller har noen opplevd negative ting med å bestille herfra?
Gjest Gjest Skrevet 26. januar 2010 #2 Skrevet 26. januar 2010 Nettop vert på tur til mexico og bestilte via dem. Ingen problem -fornøyd. Betalte samtidig som jeg bestilte.
gard Skrevet 27. januar 2010 #3 Skrevet 27. januar 2010 Hei Jeg har også bestilt fly og hotell gjennom Expedia og det fungerte helt fint :-)
tineline Skrevet 27. januar 2010 #4 Skrevet 27. januar 2010 Bare sjekk at det står https:// på toppen (i adressefeltet), s-en betyr at det er en sikker server og du kan vanligvis trygt gi fra deg VISA/lignende informasjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå