Gjest Gjest Skrevet 20. januar 2010 #1 Skrevet 20. januar 2010 Hei. Er ute etter en treningsbukse/tights. Helst ganske tykt stoff sånn at ikke ujevnheter i rumpe/lår synes så godt Den må puste godt ettersom jeg løper en del, og den skal gå nedenfor kneet. Helst ikke alt for dyr, er student. Og en lomme hadde ikke vært dumt Noen forslag? Er nike den beste?
Suzy Skrevet 20. januar 2010 #2 Skrevet 20. januar 2010 Jeg syns både Carite og MXDC har veldig gode treningsklær.
Teriyaki Skrevet 20. januar 2010 #3 Skrevet 20. januar 2010 (endret) Jeg er storfornøyd med min nike Men om stoffet er tykt nok til å skjule eventuelle ujevnheter vet jeg ikke, men direkte tynt er det i alle fall ikke. Det finner du jo uansett ut av dersom du prøver en i butikken. Endret 20. januar 2010 av Teriyaki
Maud Skrevet 22. januar 2010 #4 Skrevet 22. januar 2010 Jeg har en treningsbukse fra Nike. Den utvidet seg litt i vask, og er nå litt stor. Nå vet ikke jeg om dette er et problem bare med min nike bukse, eller med alle. Men er det et vanlig problem bør du kjøpe den så liten som mulig. Ellers er jeg veldig fornøyd med den Ellers er jeg veldig fornøyd med treningsbuksene jeg har kjøpt fra SATS faktisk.
Teriyaki Skrevet 23. januar 2010 #5 Skrevet 23. januar 2010 Jeg har en treningsbukse fra Nike. Den utvidet seg litt i vask, og er nå litt stor. Nå vet ikke jeg om dette er et problem bare med min nike bukse, eller med alle. Men er det et vanlig problem bør du kjøpe den så liten som mulig. Ellers er jeg veldig fornøyd med den Ellers er jeg veldig fornøyd med treningsbuksene jeg har kjøpt fra SATS faktisk. Dette har ikke skjedd med noen av mine..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå