Bee Skrevet 13. januar 2010 #1 Skrevet 13. januar 2010 Synes det er vanskelig å finne gode sider med dresser til brudgom... Noen som har tips? Hvilken dress skal din kommende ha?
zuperduper Skrevet 13. januar 2010 #3 Skrevet 13. januar 2010 Synes det er vanskelig å finne gode sider med dresser til brudgom... Noen som har tips? Hvilken dress skal din kommende ha? Han er ikke min kommende, men min nåværende - og han hadde smoking.
Cæmis Skrevet 13. januar 2010 #4 Skrevet 13. januar 2010 (endret) en litt fancy dress, som ligner litt på sjakett med vest og brokade...hvertfall sånt spesielt slips og skjorte med spesiell krave...kravat??hehe...bare selve jakken er ikke langbak. han var så kjekk i den atte! Endret 13. januar 2010 av Cæmis
Christal Skrevet 13. januar 2010 #5 Skrevet 13. januar 2010 en litt fancy dress, som ligner litt på sjakett med vest og brokade...hvertfall sånt spesielt slips og skjorte med spesiell krave...kravat??hehe...bare selve jakken er ikke langbak. han var så kjekk i den atte! Det er slik min også skal ha, skrev sjakett, det er jo det på en måte bare med en moderne vri som de sa på brudesalongen De blir så lekre atte :rødme:
brudelompen Skrevet 13. januar 2010 #6 Skrevet 13. januar 2010 Han hadde i utgangspunktet tenkt å ha sjakett (etter ønske fra meg), og ville kjøpe siden jeg skal kjøpe brudekjolen min. Vi har derimot kommet fram til at vi begge skal kjøpe antrekk som er gjenbrukbare, så da blir det vanlig dress i steden. Kjekk blir han uansett.
Gjest Lea Skrevet 13. januar 2010 #7 Skrevet 13. januar 2010 Han skal ha en sort dress. Ikke så glad i sjakett eller smoking.
Supramundane Skrevet 14. januar 2010 #8 Skrevet 14. januar 2010 Jeg vet ikke en gang hva sjakett er! :klø: Min er halvt skotsk og de har en egen tartan. Jeg har prøvd å overtale han til å bruke den, men det er nok ikke aktuelt. Han er ikke komfortabel med det. Blir vel en dress, tenker jeg.
siljesa88 Skrevet 14. januar 2010 #9 Skrevet 14. januar 2010 Min skal ha svart dress, mørk rød vest og mørk rødt slips Har ikke så mange penger i tillegg til at han ikke vil ha noe annet enn dress, så det blir det beste
Endelig Skrevet 14. januar 2010 #10 Skrevet 14. januar 2010 Vi går for dress, men kansje med en vest under:)
hvitstil Skrevet 14. januar 2010 #11 Skrevet 14. januar 2010 vi har vært og sett etter dress vi også, endte opp med sjakett. Men har ikke bestemt om han skal ha grå eller sort bukse enda. uansett ble han :rødme: i den :D
Cilla2010 Skrevet 14. januar 2010 #12 Skrevet 14. januar 2010 Ny, stilig, sort dress med vest og kravatt i samme farge som kjolen min! Og med smokingskjorte under (sånn med små snipper som passer bedre når man har kravatt ) For dere som bor i nærheten av Oslo vil jeg absolutt anbefale å sjekke ut House of Singles. Bra priser på flotte dresser, smoking, sjakett... Legger seg rett over leieprisen sånn at du liksågodt kan kjøpe. Har nettside også, men denne er ikke så god synes jeg.. www.houseofsingles.no/
krem Skrevet 15. januar 2010 #13 Skrevet 15. januar 2010 Ikke helt sikker på om han skal ha dress eller sjakett, men flosshatt skal han i alle fall ha :rødme: Noen som vet hvor tidlig ute en må være med antrekk til brudgom?
Virilja Skrevet 15. januar 2010 #14 Skrevet 15. januar 2010 Min kjære skal ha dress fra Hugo Boss. Mørk med striper:) Han er så fin så!
RandiK Skrevet 15. januar 2010 #15 Skrevet 15. januar 2010 Min kjære skal også ha dress fra Hugo Boss. Sort. Den satt som et skudd! Han kommer til å bli nydelig i den <3 Vi har gått bort fra brokadevest og kalvekyss som var planen, men går heller for hvit skjorte og hvitt brokadeslips.
hvitstil Skrevet 15. januar 2010 #16 Skrevet 15. januar 2010 blir litt forvirret over alle alternativene, har dere bilder ??
Cilla2010 Skrevet 15. januar 2010 #17 Skrevet 15. januar 2010 Smoking: http://www.skikkogbruk.no/index.php?id=31&nid=35 Sjakett: http://www.skikkogbruk.no/index.php?id=33&nid=43 Dress: http://www.skikkogbruk.no/index.php?id=30&nid=31 Eksempler med vest og kravat/kalvekryss/pastrone finner du på http://www.houseofsingles.no/ klikk produkter og så seremonivester. Håper dette hjalp litt
LindaM Skrevet 15. januar 2010 #18 Skrevet 15. januar 2010 (endret) Min kjære skal ha svart dress med svake striper i, og hvit skjorte. Alt er skreddersydd, så det sitter som støpt! Han skal også ha brokadevest og kravat i hvitt, eller sølvgrå. Har ikke helt bestemt oss enda. Må nesten prøve først. Endret 15. januar 2010 av LindaM
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå