Aryia Skrevet 13. januar 2010 #1 Skrevet 13. januar 2010 Noen som vet om disse merkene er små eller store i str? Har ett par sko jeg virkelig vil kjøpe, men er usikker i forhold til str.
Gjest Gjest Skrevet 14. januar 2010 #2 Skrevet 14. januar 2010 Kanskje det står noe om det på skoesken.no? Der er det i all efall masse Jimmy Choo bilder http://www.skoesken.no
cypress Skrevet 14. januar 2010 #3 Skrevet 14. januar 2010 Hvis Jimmy Choo for H&M er representative for hvordan "normale" Jimmy Choo er, syns jeg de var helt vanlige i størrelsen. Verken spes små eller store.
Christiane_W Skrevet 17. januar 2010 #4 Skrevet 17. januar 2010 Jeg har et par Manolos og de er litt små til meg, jeg kjøpte min vanlige størrelse, men kunne godt gått opp en størrelse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå