Candle Skrevet 9. januar 2010 #1 Skrevet 9. januar 2010 Hei, noen som vet når Dexter sesong 3 kommer på dvd? Er netteopp blitt ferdig med 2eren, så gleder jeg meg sånn til å se fortsettelsen
Gjest Emmanuelle Skrevet 9. januar 2010 #2 Skrevet 9. januar 2010 Du kan jo kjøpe den fra amazon om du ikke MÅ ha norske tekster. Men jeg sier bare, gled deg til sesong 4, den er bedre enn alle de andre sesongene til sammen (og det sier litt).
Candle Skrevet 9. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 9. januar 2010 Ok, takk. Tror jeg kanskje venter til den kommer her i Norge. Kan se filmer uten tekst, men i sånne "viktige" sesonger som dette vil jeg være sikker på at jeg får med meg alt som blir sagt!!
Skylines Skrevet 9. januar 2010 #4 Skrevet 9. januar 2010 Sesong 3 ble nettopp avsluttet på Viasat 4...
Master Skrevet 9. januar 2010 #5 Skrevet 9. januar 2010 Men jeg sier bare, gled deg til sesong 4, den er bedre enn alle de andre sesongene til sammen (og det sier litt). Helt ærlig så synes jeg Dexter mistet noe etter de to første sesongene, og sesong tre nådde desverre ikke helt opp. Så ville ikke akkurat si at sesong 4 var så mye bedre enn de tidligere sesongene, da det var altfor mye drama, og lite drepting. Det kom seg heldigvis i de siste episodene, og gav derfor meg (i hvert fall)en tro på neste sesong.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå