Gjest Gjest_Lina_* Skrevet 7. januar 2010 #1 Skrevet 7. januar 2010 Håret mitt har bare blitt tynnere og tynnere etter jeg fikk datteren min for 3 år siden. Jeg hadde tykt, langt og glansfullt hår, men ikke nå lenger. Finnes det noe kosttilskudd eller lignende noen her har erfart som fungerer for å få tilbake tykkelsen og glansen? Nå på vinteren ser det skikkelig slitent og pistrete ut. Jeg har vært hos frisøren som har klippet vekk det ”slitte” men det ser fortsatt livløst ut. Finnes det noen eksepsjonelt bra kurer eller lignende som kan anbefales for å få litt ”liv i håret”?
Gjest Gjest_Line_* Skrevet 7. januar 2010 #2 Skrevet 7. januar 2010 Acron Tisane som selges på helsekosten. :-) Jeg anbefaler den på det sterkeste, det er et kosttilskud med det finnes en shampoo i den serien også
Gjest Gjest_gjest_* Skrevet 7. januar 2010 #3 Skrevet 7. januar 2010 Acron Tisane som selges på helsekosten. :-) Jeg anbefaler den på det sterkeste, det er et kosttilskud med det finnes en shampoo i den serien også Jeg har eksremt slitt og tynt hår etter farging, kan alle bruke disse kapslene? Selges de på Sunkost?
Gjest Raptuza Skrevet 7. januar 2010 #4 Skrevet 7. januar 2010 Du kan forsøka ein volumshamo for å få litt liv i håret. Husk å bruka balsam etterpå, då slike shampoar kan vera litt uttørkande.
Gjest Gjest_Line_* Skrevet 7. januar 2010 #5 Skrevet 7. januar 2010 Jeg har eksremt slitt og tynt hår etter farging, kan alle bruke disse kapslene? Selges de på Sunkost? Jeg tror de selges på Sunkost. Alle kan bruke det, men hvis du har slitt hår etter farging kan det nok lønne seg og investere i noen gode produkter for farget hår eller for slitt hår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå