allover Skrevet 5. januar 2010 #1 Skrevet 5. januar 2010 Hei! Ja, jeg vil gjerne til varmere strøk.. og vil gjerne ha med ungene.. De trenger sol.. på kroppen - akkurat som meg. Surfer på Startour osv.. men det er jo et hav av steder, hoteller og tilbud.. Har noen av dere tips.. til HVOR å dra.. med unger. Helst nå i vinter.. men har noen et fantastisk sted å anbefale for våren, så går det å vente... når man har noe godt å se frem til..
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2010 #2 Skrevet 6. januar 2010 Hvis du kan vente til mai kan jeg anbefale Alcudia på Mallorca.
Essi89 Skrevet 6. januar 2010 #3 Skrevet 6. januar 2010 Hei! Ja, jeg vil gjerne til varmere strøk.. og vil gjerne ha med ungene.. De trenger sol.. på kroppen - akkurat som meg. Surfer på Startour osv.. men det er jo et hav av steder, hoteller og tilbud.. Har noen av dere tips.. til HVOR å dra.. med unger. Helst nå i vinter.. men har noen et fantastisk sted å anbefale for våren, så går det å vente... når man har noe godt å se frem til.. Fig Tree Bay på Kypros er et vakkert, barnevennlig, varmt og nydelig reisemål:)
Tbag Skrevet 6. januar 2010 #4 Skrevet 6. januar 2010 Hanioti på chalkidiki i Hellas er herlig. Må nok vente til våren for optimal varme, men det er en rolig, koselig by som er meget barnevennlig:) Men vil du dra nå, er Spania tingen, helt klart!
Gjest Gjest Skrevet 9. januar 2010 #6 Skrevet 9. januar 2010 Anbefaler Aqua Fantasy med Nazar reiser. Detter hotellet er et eventyr for barna. Jeg var her i fjor med mine to da 10 og 11. Hotellet har alt du trenger unkl ørten forskjellige aktiviter hver dag. Det er også egen strand, og bare 8 km fra Epheos(?) Historisk by. www.nazar.no Klippet fra siden deres: "Aqua Fantasy er den ultimate feriedestinasjonen for hele familien. Her er det en stor vannpark med hotell og ikke mindre enn 26 morsomme vannsklier og 22 svømmebassenger. Ingen andre i markedet kan tilby noe lignende, og du kan bare reise hit med Nazar. Dette hotellet var en toppselger i 2009, og det kan lønne seg å booke tidlig for å få plass!
Alladin Skrevet 9. januar 2010 #7 Skrevet 9. januar 2010 Hei Vi har vert 2 ganger på Alcudia. Hotellet heter Viva Sunrise og er kjempe gøy for barn. Mine barn er i samme aldere som dine. Jeg har også tenkt å ta dem med en uke eller to i sommer. Mange kjekke aktiviteter for barna hele dagen uten at de trenger å være med i en slik "bamse klubb". http://www.ving.no/hotel/hotelMaster.aspx?...p;marketUnit=VN
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå