Gutt87 Skrevet 4. januar 2010 #1 Skrevet 4. januar 2010 Så gutter, når dere går på do å gjør nummer 1?(tisser). Er jo innlysende at dere drar ned smekken å finner fram junior å lar det stå til men hvordan gjør dere det? Grunnen til at jeg spør er at det er så mange som klager på at gutter er urenslige på do, skvetter på ringen osv. Noe kvinner finner mer irriterende enn en lys som ikke står i midta på bordet eller at dorullen henger feil vei. Så er det jo en kjennsgjerning at noen gutter ikke er så renslige der nede som dama skulle ha ønska :gjeiper: Personelig, stiller meg med en lett skrevende stilling sånn ca rett ovenfor kanten av toalettet. Finner frem snoppen, drar forhuden tilbake å prøver å sikte meg inn på midta, finkalibrerer når strålen har begynt. Klemmer ut en siste dråpe ved å dra klemme fingrene ved rota å dra langs hele lengda. Tar en bit toalett papir å tørker av det som måtte ligge igjen på penishodet å hjelper forhuden tilbake til utgangsposisjon. Lurer den tilbake i hiet sitt før jeg skyller ned OG lar hånda sneie dolokket slik at det faller ned (damene blir utrolig fornøyd over det).
Ethereal Skrevet 4. januar 2010 #2 Skrevet 4. januar 2010 POSTER DU SERIØST DETTE PÅ SEKSUALITET? NÅ VAR DET NESTEN JEG SPØY.
Rimmern Skrevet 4. januar 2010 #3 Skrevet 4. januar 2010 Minst 50% av alle menn vasker seg ikke på hendene når de har vært på do. Noe å tenke på for kvinner som møter menn på byen, og som lar dem grafse dem innenfor trusa :-)
Gutt87 Skrevet 4. januar 2010 Forfatter #4 Skrevet 4. januar 2010 POSTER DU SERIØST DETTE PÅ SEKSUALITET? NÅ VAR DET NESTEN JEG SPØY. Altså, det har jo litt med det å gjøre også for jenter liker jo at vi er renslige der nede når man skal finne på andre ting, men en moderator må gjerne flytte den. Ikke få krøll på trusa di nå :gjeiper:
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2010 #5 Skrevet 6. januar 2010 POSTER DU SERIØST DETTE PÅ SEKSUALITET? NÅ VAR DET NESTEN JEG SPØY. Slutt å rope sånn da. Hva er spøy? Seriøst, du klikker deg inn på et emne om menns dovaner og du holder på å spy av et uskyldig innlegg.
Chiyo Skrevet 6. januar 2010 #6 Skrevet 6. januar 2010 (endret) Så gutter, når dere går på do å gjør nummer 1?(tisser). Er jo innlysende at dere drar ned smekken å finner fram junior å lar det stå til men hvordan gjør dere det? Grunnen til at jeg spør er at det er så mange som klager på at gutter er urenslige på do, skvetter på ringen osv. Noe kvinner finner mer irriterende enn en lys som ikke står i midta på bordet eller at dorullen henger feil vei. Så er det jo en kjennsgjerning at noen gutter ikke er så renslige der nede som dama skulle ha ønska :gjeiper: Personelig, stiller meg med en lett skrevende stilling sånn ca rett ovenfor kanten av toalettet. Finner frem snoppen, drar forhuden tilbake å prøver å sikte meg inn på midta, finkalibrerer når strålen har begynt. Klemmer ut en siste dråpe ved å dra klemme fingrene ved rota å dra langs hele lengda. Tar en bit toalett papir å tørker av det som måtte ligge igjen på penishodet å hjelper forhuden tilbake til utgangsposisjon. Lurer den tilbake i hiet sitt før jeg skyller ned OG lar hånda sneie dolokket slik at det faller ned (damene blir utrolig fornøyd over det). Du vasker deg på hendene etter på ikke sant? Det er noe jeg ikke liker med menn. At noen av dem syns det er greit å skippe håndvaksen fordi de bare tar snoppen fort ut liksom og ferdig med det. Men toucher du penis, så vasker du henda. Men noe jeg ikke liker er at menn tisser med ringen oppe og så skvetter de litt her og der, og så tar de ikke ringen ned igjen. Så når du går inn på badet er ringen oppe og etter en stund ser du tydelig spor av urin på undersiden av ringen. Jeg har en venn (som er gutt) som sier at han sitter å tisser. I følge han er de usundt å stå å tisse og at helt siden han var liten har han fårr beskjed om at han må sitte når han tisser. Syns det var litt morsomt. Venninnen min sa en gang til meg at om gutter står å tisser kan de få kreft og broren min hørte henne og begynte å prate om at han hadde stått og tisset hele livet og at han var helt frisk. Da ble hun litt taus ja! Endret 6. januar 2010 av Chiyo
Gjest Gjest Skrevet 6. januar 2010 #7 Skrevet 6. januar 2010 POSTER DU SERIØST DETTE PÅ SEKSUALITET? NÅ VAR DET NESTEN JEG SPØY. Er det ikke sexy og opphissende å gå på do da? Jeg blir nå alltid sprengkåt når jeg skal tisse. Tenk deg hvordan jeg har det når jeg skal bæsje da. Plopp-plopplydene er jo og ganske sexy lyder.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå