Gjest Gjest_Marthe_* Skrevet 2. januar 2010 #1 Skrevet 2. januar 2010 Jeg og min kjære skal en tur til Kanariøyene. Hvis jeg blir brun, hvordan skal jeg forhindre at jeg flasser når jeg kommer hjem? Hvordan bevarer jeg best den eventuelle brunfargen min?
Gjest =) Skrevet 3. januar 2010 #2 Skrevet 3. januar 2010 Jeg og min kjære skal en tur til Kanariøyene. Hvis jeg blir brun, hvordan skal jeg forhindre at jeg flasser når jeg kommer hjem? Hvordan bevarer jeg best den eventuelle brunfargen min? Ta noen dager med *betakaroten før du drar, mens du er der nede og når du kommer hjem. Dette gir en dypere brunfarge som varer lenger. Kjøpet på helsekostbutikker Det funker faktisk! du blir brune også, i tillegg til at huden tåler solen bedre. Ta solarium 15 min en gang i uken etter du kommer hjem Smør deg med fuktighetskrem, hele tiden. da får du jevnere farge også! Bruk solkrem! Så slipper du bli solbrendt, som bare ødelegger huden og blir til flass, i tillegg til at du får en dypere brunfarge som holder lenger. Perfekt kombinasjon : forbered deg med betakaroten og et par turer på solarium på forånd, smør deg med fuktighetskrem hver morgen og kveld, både før og etter turen. Bruk medium faktor solkrem hele turen Da kommer du til å bli superfin brun og blid!
Gjest redstar Skrevet 3. januar 2010 #3 Skrevet 3. januar 2010 Jeg og min kjære skal en tur til Kanariøyene. Hvis jeg blir brun, hvordan skal jeg forhindre at jeg flasser når jeg kommer hjem? Hvordan bevarer jeg best den eventuelle brunfargen min? Ta noen runder i solarium, bruk gjerne sololje(med faktor!!) og husk masse aftersun og fuktighetskrem med vitamin E:) Ha en god tur:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå