Gå til innhold

Fryktelig dyrt med PT


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mange timer trenger man for å komme i gang?

Kan man trekke det fra på skatten?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei du!

Jeg fikk gode resultater etter 10 timer (1 time = 60 min). Varmer da opp på forhånd. Jeg var da i dårlig form til meg å være, hadde kommet ut av trening pga graviditet, men har tidligere vært i svært god form så gammelt grunnlag spilte noko inn.

60 minutt under pisken til min kjære trener, er akkuart nok. Jeg kunne ikke klart å holde fokus særlig mye lengere. En time i uka er målet, men som regel er jeg syk (forkjølelse typisk, må være i topp helse for å trene med PT, hvis ikke er det bedre å utsette til neste gang). Men en time i uka blir i alle fall jeg inspirert til å holde på bra på egenhånd utenom. For noen kan kanskje 2x30 min også være et bra alternativ.

Det perfekte hadde vært 45 min x 2. Men har hverken råd eller helse til det nå. Blir temmelig kjørt etter PT-timen slik at det er greit å kun møte henne 1 gang i uka ;)

Skrevet

Glemte å si at jeg betaler 400 kr for 60 min, dette når jeg kjøper 10 timer i slengen.

Om du bor i Oslo og vil vite hvor dette er, si i fra, så sender jeg en pm. Min PT er fantastisk flink :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...