Cayenne Skrevet 19. desember 2009 #1 Skrevet 19. desember 2009 Er det noen KG'ere som er våken nå? Jeg ville egentlig ut på by'n en tur i kveld, men samboer var ikke i form til det, og de fleste av venninnene mine er enten opptatt eller reist hjem til jul. Så her sitter jeg og drikker rødvin alene Noen som er våkne? :D
Cayenne Skrevet 19. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2009 Hvorfor ikke? Noen spesiell grunn?
Christiane_W Skrevet 19. desember 2009 #4 Skrevet 19. desember 2009 (endret) Kom akkurat hjem fra en tur på byen som endte med at jeg ble ganske forbanna på en kompis og ei venninne... OG PS: Jeg er ganske full...! Endret 19. desember 2009 av Christiane_W
Hamster Skrevet 19. desember 2009 #5 Skrevet 19. desember 2009 Jeg er våken. Jobbet kveld så jeg nyter litt fritid nå før det er jobb i morgen.
Bellatrix Skrevet 19. desember 2009 #6 Skrevet 19. desember 2009 Hvorfor ikke? Noen spesiell grunn? Jeg er plaget med urolige føtter. Jeg har medisiner å ta, men noen gANGER ROER DE SEG NED HVIS JEG FINNER PÅ NOE ANNET ENN Å PRØVE Å SOVE. Jeg får vel prøve igjen snart.
Cayenne Skrevet 19. desember 2009 Forfatter #7 Skrevet 19. desember 2009 Kom akkurat hjem fra en tur på byen som endte med at jeg ble ganske forbanna på en kompis og ei venninne... OG PS: Jeg er ganske full...! Er ikke helt edru selv Hva skjedde med kompisen og venninnen din?
Cayenne Skrevet 19. desember 2009 Forfatter #8 Skrevet 19. desember 2009 Jeg er plaget med urolige føtter. Jeg har medisiner å ta, men noen gANGER ROER DE SEG NED HVIS JEG FINNER PÅ NOE ANNET ENN Å PRØVE Å SOVE. Jeg får vel prøve igjen snart. Uff, det høres utrolig slitsomt ut.. Har hatt det selv, men bare noen timer av gangen. Kjenner føttene mine begynner å krible nå fordi du sa det.. Er det en kronisk tilstand?
Bellatrix Skrevet 19. desember 2009 #9 Skrevet 19. desember 2009 Uff, det høres utrolig slitsomt ut.. Har hatt det selv, men bare noen timer av gangen. Kjenner føttene mine begynner å krible nå fordi du sa det.. Er det en kronisk tilstand? Ja, har vært plaget med det siden begynnelsen av tenårene. Det varierer fra natt til natt hvor ille det er.
Bellatrix Skrevet 19. desember 2009 #10 Skrevet 19. desember 2009 nå gjør jeg et nytt forsøk på å sove. God natt!
Millian Skrevet 19. desember 2009 #11 Skrevet 19. desember 2009 Har blitt en skikkelig natteravn de siste ukene. Har ferdig med skolen for i år, og jobber minimalt. Har kjærlighetssorg og syns synd på meg selv Enklere å være våken til langt utpå natta, enn å legge seg tidlig uten å få sove med masse masse tanker. Huff!
Gjest Gjest Skrevet 19. desember 2009 #12 Skrevet 19. desember 2009 Har blitt en skikkelig natteravn de siste ukene. Har ferdig med skolen for i år, og jobber minimalt. Har kjærlighetssorg og syns synd på meg selv Enklere å være våken til langt utpå natta, enn å legge seg tidlig uten å få sove med masse masse tanker. Huff! mhm kjærlighetssorg er no dritt
Anglofil Skrevet 19. desember 2009 #13 Skrevet 19. desember 2009 Jepp er våken. Har visst snudd døgnet. Mvh Yvonne
Purple Basil Skrevet 19. desember 2009 #14 Skrevet 19. desember 2009 Våken jeg og:) Er nok en goood stund til jeg får sove.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå