Gjest Gjest_Grønn_* Skrevet 10. desember 2009 #1 Skrevet 10. desember 2009 Jeg er 20 år og jofru. Er det turn off?
toth Skrevet 10. desember 2009 #2 Skrevet 10. desember 2009 Jeg er 20 år og jofru. Er det turn off? Om du er jente, nei.
Gjest Gjest_Grønn_* Skrevet 10. desember 2009 #3 Skrevet 10. desember 2009 Om du er jente, nei. Ja, jeg er jente. Og ganske pen. Hvor lang tid tar det før jomfru bir turn off da?
toth Skrevet 10. desember 2009 #4 Skrevet 10. desember 2009 Ja, jeg er jente. Og ganske pen. Hvor lang tid tar det før jomfru bir turn off da? 30 kansje? I det hele tatt er det få menn som ikke drømmer om en 20 år gammel jomfru, vi er sære dyr skjønner du.
Gjest Gutt22 Skrevet 10. desember 2009 #5 Skrevet 10. desember 2009 turn off! Gutter som sier noe annet lyver. Få det overstått før du er 20, ellers vil ingen ha deg (ta dette med en klype salt). Beklager, men det er sannheten. Finn deg en fyr på en bar og drikk deg full, så går det så greit så. Du er i seineste laget, men over 20 blir vel "gammel jomfru" PS: Noe annet som er turn off er skrivefeil, les gjennom teksten så virker du mye mer troverdig
Gjest Gjest_Roar_* Skrevet 10. desember 2009 #6 Skrevet 10. desember 2009 Jeg er 20 år og jofru. Er det turn off? Ja, eg synast det ikkje er noko fint med ei jomfru. Beklager
Nikken Skrevet 10. desember 2009 #7 Skrevet 10. desember 2009 Jeg har aldri tatt en jomfrudom, og vil ikke ta noen - om jeg ikke har følelser for dama
Gjest Gjest Skrevet 10. desember 2009 #8 Skrevet 10. desember 2009 Jeg har aldri tatt en jomfrudom, og vil ikke ta noen - om jeg ikke har følelser for dama Selv ikke om hun er villig?!?!
toth Skrevet 10. desember 2009 #9 Skrevet 10. desember 2009 Selv ikke om hun er villig?!?! Nikken puler en del, så tror han hadde hatt selvbeherskelsen til å si nei. Jeg derimot ser ikke helt hva som er galt med det, bedre meg enn en random fyr hu møter på fylla. Tror det er viktig å ta den med noen som har litt tålmodighet i senga.
K.A. Skrevet 11. desember 2009 #10 Skrevet 11. desember 2009 turn off! Gutter som sier noe annet lyver. Få det overstått før du er 20, ellers vil ingen ha deg (ta dette med en klype salt). Beklager, men det er sannheten. Finn deg en fyr på en bar og drikk deg full, så går det så greit så. Du er i seineste laget, men over 20 blir vel "gammel jomfru" PS: Noe annet som er turn off er skrivefeil, les gjennom teksten så virker du mye mer troverdig Du kan da ikke være mer enn 16 om du mener det der i fullt alvor.
lanine` Skrevet 11. desember 2009 #11 Skrevet 11. desember 2009 Som jente synes jeg det er turn off om typen er det.. Det er ikke så stas når de ikke har peiling på hva de driver med og ikke har prøvd ut med andre tidligere. Sier ikke at jeg vil at han skal ha hatt 1000 sex partnere. Men når han begynner å BLÅSE inn i grotten, DA er det nok til å drepe en hver stemning, eller bryte ut i gapskratting..
toth Skrevet 11. desember 2009 #12 Skrevet 11. desember 2009 er det nok til å drepe en hver stemning, eller bryte ut i gapskratting.. gapskratting it is!
kræsj_pink Skrevet 11. desember 2009 #13 Skrevet 11. desember 2009 20 gammel jomfru er turn off. Noe som er enda mer turn off er folk som skriver "jofru" istedet for "jomfru".
Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #14 Skrevet 11. desember 2009 Det er ikke turn-off om du er jomfru. At du er 20 år, og konsekvent skriver "jofru" i stedet for jomfru er faktisk verre. Jeg hadde liksom skjønt det om du bare skrev det én gang, og jeg er vanligvis ikke en internett-nazi, men du hadde flere forsøk, og klarte fortsatt ikke å skrive jomfru riktig. Btw: De guttene som har skrevet at jomfruer er turn-off representerer på ingen måte menns holdning til jomfruer. Det er ikke sikkert alle tenner ekstra på jomfruer, men det er nå merkelig at en jomfru skal være et så stort problem at det er turn-off. Det ville bety at man IKKE ville ha sex, fordi hun var jomfru. Jeg tror folk tar litt vel hardt i, hvis de sier nei til sex fordi jenta er jomfru.
K.A. Skrevet 11. desember 2009 #15 Skrevet 11. desember 2009 Det er ikke slik at jeg tenner på jomfruer, men det er ikke avtennende heller. Jeg blir imidlertid litt betenkt, for jeg har aldri hatt en jomfru før og vet ikke helt hvor forsiktig jeg skulle gått frem. Dette er jo ganske individuelt, og en jomfru ville kanskje ikke visst selv, heller, hvordan hun helst vil foretrekke at jeg gikk frem. Jeg er ikke bekymret for min egen del. Min nytelse er uansett direkte avhengig av hennes.
Gjest MikeWaters Skrevet 11. desember 2009 #16 Skrevet 11. desember 2009 (endret) Det er turn-off for meg, men jeg er 35 så jeg syntes både jomfruer og uerfarne 20-åringer høres slitsomt ut Endret 11. desember 2009 av MikeWaters
Nikken Skrevet 11. desember 2009 #17 Skrevet 11. desember 2009 Selv ikke om hun er villig?!?! Det kommer selvfølgelig an på hvor kåt hun gjør meg. All tankegang forsvinner parallelt med hvor kåt jeg blir. Men som toth sier (takk for validation btw ^^), jeg har ikke problemer på damefronten, og kan derfor velge å si nei til ei som er jomfru Jeg foretrekker jenter som er erfarne, som er sikker på egen seksualitet. Hun vet hva hun selv liker, har ingen problemer om å vise/fortelle det, og vil samtidig vise sine beste triks for å få meg til 7. himmel. Når hun er usikker på seg selv, og selve akten, er det turn-off. Dessuten er det et stort følelsesmessig ansvar når man tar en jomfrudom. Jeg vil heller bli husket som "han som gav meg et jævlig godt knull", enn "han som tok jomfrudommen min, og aldri ringte" - om du forstår
Lapetos Skrevet 11. desember 2009 #18 Skrevet 11. desember 2009 Som jente synes jeg det er turn off om typen er det.. Det er ikke så stas når de ikke har peiling på hva de driver med og ikke har prøvd ut med andre tidligere. Sier ikke at jeg vil at han skal ha hatt 1000 sex partnere. Men når han begynner å BLÅSE inn i grotten, DA er det nok til å drepe en hver stemning, eller bryte ut i gapskratting.. Kan ikke forstå at det er turn-off? Er jo bare å trene han opp det - en utmerket unnskyldning til å ha mye sex, som bare blir bedre og bedre
Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #19 Skrevet 11. desember 2009 Det er turn-off for meg, men jeg er 35 så jeg syntes både jomfruer og uerfarne 20-åringer høres slitsomt ut Det kommer selvfølgelig an på hvor kåt hun gjør meg. All tankegang forsvinner parallelt med hvor kåt jeg blir. Men som toth sier (takk for validation btw ^^), jeg har ikke problemer på damefronten, og kan derfor velge å si nei til ei som er jomfru Jeg foretrekker jenter som er erfarne, som er sikker på egen seksualitet. Hun vet hva hun selv liker, har ingen problemer om å vise/fortelle det, og vil samtidig vise sine beste triks for å få meg til 7. himmel. Når hun er usikker på seg selv, og selve akten, er det turn-off. Dessuten er det et stort følelsesmessig ansvar når man tar en jomfrudom. Jeg vil heller bli husket som "han som gav meg et jævlig godt knull", enn "han som tok jomfrudommen min, og aldri ringte" - om du forstår Jeg er glad at dere to er ærlige. En jente fortjener en bedre fyr enn dere når hun skal ha sex for første gang. Koselig å se at fordommer og kynisme lever i beste velgående.
Gjest MikeWaters Skrevet 11. desember 2009 #20 Skrevet 11. desember 2009 Jeg er glad at dere to er ærlige. En jente fortjener en bedre fyr enn dere når hun skal ha sex for første gang. Koselig å se at fordommer og kynisme lever i beste velgående. Ta med noen bær til meg fra turen din a!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå