Gjest Rettpåsak Skrevet 10. desember 2009 #1 Skrevet 10. desember 2009 Planlegger å oppbevare en del klær på loftet (gensere og tskjorter), hva ville dere ha oppbevart de i? Tenkte umiddelbart på plastbokser, men har hørt at det gjør at klærne mister farge. Noen forslag?
Soon Skrevet 10. desember 2009 #2 Skrevet 10. desember 2009 Hva med sånne dyneposer du får kjøpt på bl.a Kid? De er tette, men puster og så ser du hva du har lagret i de
Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #3 Skrevet 11. desember 2009 hvordan er det mulig for klær og miste fargen i plastbokser? Ikea har noen fine forresten.
Gjest Rettpåsak Skrevet 11. desember 2009 #4 Skrevet 11. desember 2009 hvordan er det mulig for klær og miste fargen i plastbokser? Ikea har noen fine forresten. Husker bare at jeg leste det et sted. Har IkEA noe annet bortsett fra plastbokser også?
Gjest Tigress Skrevet 11. desember 2009 #5 Skrevet 11. desember 2009 Pappesker eller lerretsposer ville eg brukt: puster bra.
Gjest Gjest Skrevet 21. desember 2009 #6 Skrevet 21. desember 2009 Jeg hadde nok bare pakket ned i plastbokser.
Wonders Skrevet 21. desember 2009 #7 Skrevet 21. desember 2009 (endret) Lar helst klær være på hengere. Er det gensere og bukser putter jegg det i sorte søppelposer, og merker dem med innholdert så jeg slepper å ta opp. Ellers henger jeg alt. Jeg kjøper de fra Ikea. Har hatt klær inni der i årevis, og jeg har perfekte klær til alle tider takket være disse med glidlås. Ellers har jeg fått med slik dress-poser som er av noe tøy, kan ha flere dresser inni en. Endret 21. desember 2009 av Wonders
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå