Gjest Gjest_Elise_* Skrevet 8. november 2009 #1 Skrevet 8. november 2009 Drømmer litt om å gå tur med en dildo, en slik hvor man kan skru vibreringen av og på med fjernkontroll. Så kan jeg sitte i parken eller gå en tur mens jeg koser meg. Kan kanskje også bli veldig pinlig om man kommer så noen ser det . Er det noen som har prøvd?
Gjest Purple Haze Skrevet 8. november 2009 #2 Skrevet 8. november 2009 Nei, hva i alle dager skal være poenget med det? Her prøver man å lære små barn at når man skal onanere, så skal man være alene. Men voksne damer skal løpe rundt i parken med dildo i musa. :dåne:
Gjest Gjest Skrevet 8. november 2009 #3 Skrevet 8. november 2009 Om du skulle bli tatt for å gjøre dette på et offentlig område, tror jeg kanskje du kan få straff. Er nok klokest å gjøre det på soverommet.
Gjest Syrin_Ulven Skrevet 8. november 2009 #4 Skrevet 8. november 2009 Aldri gjort det, og har ikkje tenkt å gjøre det. Men eg ser ikkje problemet så lenge du ikkje blir tatt for det og hyler og stønner i nærheten av folk/unger.
Gjest Gjest_Gutt_* Skrevet 8. november 2009 #5 Skrevet 8. november 2009 Drømmer litt om å gå tur med en dildo, en slik hvor man kan skru vibreringen av og på med fjernkontroll. Så kan jeg sitte i parken eller gå en tur mens jeg koser meg. Kan kanskje også bli veldig pinlig om man kommer så noen ser det . Er det noen som har prøvd?
Tante Skrevet 8. november 2009 #6 Skrevet 8. november 2009 Hadde aldri klart å konsentrere meg om nytelse når jeg var ute og gikk, så jeg ville bare blitt irritert av vibrasjonene. Ikke får jeg så mye nytelse av penetrering med dildo heller, så ser ikke helt poenget. Liker bedre egg og sånne ting, men det vil jo mest sannsynlig synes ganske godt. Og vibrasjon høres mye bedre enn man tror!!!!
Gjest Skya Skrevet 8. november 2009 #7 Skrevet 8. november 2009 Tråden er ryddet iht. Kvinneguidens regler. Skya (mod)
Ethereal Skrevet 8. november 2009 #8 Skrevet 8. november 2009 Jeg har ikke prøvd, men jeg sier bare; go for it!!
Gjest A. Caron Skrevet 8. november 2009 #9 Skrevet 8. november 2009 Drømmer litt om å gå tur med en dildo, en slik hvor man kan skru vibreringen av og på med fjernkontroll. Så kan jeg sitte i parken eller gå en tur mens jeg koser meg. Kan kanskje også bli veldig pinlig om man kommer så noen ser det . Er det noen som har prøvd? Det går helt supert, særlig de firbente utgavene, de tobente er litt mer trassige og ikke like lett å dressere. Noen av de kan til og med læres opp til å gå i postkassa for deg Fra spøk til alvor. Vi har hatt veldig mye spenning og glede av å la fruen ha påmontert en fjernstyrt butterfly mens vi har vært ute, på shopping, restaurant osv... Og jepp, hun har kommet ved flere anledninger, mens JEG har hatt fjernkontrollen i lomma, hihi... Dildo (eller vibrator er det vel helst du mener) har hun ikke prøvd, og jeg ser vel for meg at en slik sak må skape mer praktiske problemer enn nytelse. Men for all del, bare prøv. Har du lyst har du lov, pass bare på å ikke opptre støtende overfor allmenheten.
Gjest Mysticgirl Skrevet 9. november 2009 #10 Skrevet 9. november 2009 Det går helt supert, særlig de firbente utgavene, de tobente er litt mer trassige og ikke like lett å dressere. Noen av de kan til og med læres opp til å gå i postkassa for deg Fra spøk til alvor. Vi har hatt veldig mye spenning og glede av å la fruen ha påmontert en fjernstyrt butterfly mens vi har vært ute, på shopping, restaurant osv... Og jepp, hun har kommet ved flere anledninger, mens JEG har hatt fjernkontrollen i lomma, hihi... Dildo (eller vibrator er det vel helst du mener) har hun ikke prøvd, og jeg ser vel for meg at en slik sak må skape mer praktiske problemer enn nytelse. Men for all del, bare prøv. Har du lyst har du lov, pass bare på å ikke opptre støtende overfor allmenheten. Dette har vi og gjort ofte
grafenberg Skrevet 9. november 2009 #11 Skrevet 9. november 2009 Ville hvertfall passa på at jeg ikke har blikket mitt retta mot unger eller i værste fall en barnehage.
Gjest Gjest_Ellen_* Skrevet 9. november 2009 #12 Skrevet 9. november 2009 Altså.... en dildo eller vibrator... klarer du å sitte med det? Jeg har ikke så tøyelig skjede (eller så tøyelig vibrator, he-he). Må enten ligge eller stå, jeg.
Gjest Gjest_Elise_* Skrevet 25. november 2009 #13 Skrevet 25. november 2009 Nå har jeg prøvd med en vibrator med fjernkontroll (ikke dildo). Gikk først en tur i et typisk tur område, prøvde litt men det var en del folk der så jeg la det på is. Prøvde så litt senere på dagen i et område det ikke var folk. Ble litt vanskelig å gå, så jeg måtte holde meg fast i et tre helt til jeg fikk orgasme. Har gjort det tre ganger til på samme sted, helt fantastiskt. Har også funnet en liten avkrok med sofa på et kjøpe senter, men tør ikke prøve der ennå. Kanskje best å la det være med fantasien. Takk til dere som sa "go for it". Kanskje det jeg gjør er litt på kanten, men opplevelsen er fantastisk.
Gjest Sjokkert! Skrevet 26. november 2009 #14 Skrevet 26. november 2009 Sex hører hjemme mellom husets fire vegger, ikke ute i blandt folk!!!
Nikken Skrevet 27. november 2009 #15 Skrevet 27. november 2009 Hørtes spennende ut. Spesielt om du lar noen andre styre det
Gjest Gjest Skrevet 28. november 2009 #16 Skrevet 28. november 2009 Sex hører hjemme mellom husets fire vegger, ikke ute i blandt folk!!! Om man ikke har noe spenning i sexlivet så gjør det det
The Kitten Skrevet 28. november 2009 #17 Skrevet 28. november 2009 Om man ikke har noe spenning i sexlivet så gjør det det Hvis man skal ta hensyn til sine medmennesker, så gjør det ikke det.
Gjest Gjest_line_* Skrevet 28. november 2009 #18 Skrevet 28. november 2009 Denne må jop være midt i blinken for deg;-)
The Kitten Skrevet 28. november 2009 #19 Skrevet 28. november 2009 Nei, hva i alle dager skal være poenget med det? Her prøver man å lære små barn at når man skal onanere, så skal man være alene. Men voksne damer skal løpe rundt i parken med dildo i musa. :dåne: Dette er jeg veldig enig med deg i.
Gjest Gjest Skrevet 29. november 2009 #20 Skrevet 29. november 2009 Fikk veldig lyst til å prøve, men tror ikke jeg tør
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå